Holika Holika Magic pole Eyeliner 2X - magické oční linky

Oční linky - voděodolné

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno
Kód: 2224
315 Kč
Holika Holika Magic pole Eyeliner 2X - magické oční linky

Tyto voděodolné linky na oči jsou vyrobeny ve formě pera s malou kuličkou na konci, díky které bude kočičí oko snadno kreslit i začátečník. Hlavička ve tvaru kuličky nejen vyrovná linii, ale také vám umožní nakreslit "linku" k vnějšímu koutku oka. Tento stabilní, výkonný štětec ve tvaru kouzelné hůlky pomáhá zastavit chvění vaší ruky a umožňuje vám nakreslit čáru mnohem snadněji. Jediným dotykem dosáhnete výrazné a živé linie, díky které budou vaše oči vypadat větší.

Neroztírá se, nerozmazává a nerozpadává se.
Nevstřebává se do pokožky a nezpůsobuje podráždění.
Hluboký stín je zachován po celý den a nevyžaduje žádné úpravy!
Smývá se speciálním čisticím prostředkem na oči nebo normální teplou vodou.
Tyto linky na oči mají intenzivní černou barvu.

Návod k použití

Před použitím 3-5x protřepejte, dokud se kulička nebude volně pohybovat. Otevřete uzávěr, držte jej ve svislé poloze, aby hlava hůlky směřovala dolů, a nakreslete linku na  vnitřní okraje víček. Po použití pevně uzavřete uzávěr.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Korejská značka nabízí přijatelné ceny produktů, vyrobené z těch nejlepších surovin. Vizí společnosti Holika Holika je poskytovat zábavné a praktické kosmetické výrobky, které zvyšují přirozenou krásu každé ženy. Holika Holika vám dává šťastné chvíle při nakupování v našem eshopu. Cílem produktů je přinést vám zábavný zážitek s překvapivým a úžasným výsledkem. Díky jejich elegantnímu designu a spolupráci s institutem SALK, známým pro svou špičkovou technologii kultivace buněk, nakonec vytvořili globální prestižní značku. Díky špičkové kvalitě, sofistikovanému designu a díky důsledné vášni a oddanosti starat se o ženskou pokožku, aby zůstala stejně zdravá a mladá i dvacet let.