SKINRxLAB

SKINRx LAB je korejská značka kosmetiky založená v roce 2015 s hlavním posláním nabídnout recept na zdravou krásu. Značka vynakládá maximální úsilí na vývoj optimálních produktů, které pomáhají zmírňovat kožní problémy a posilovat kožní bariéru.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
SKINRx LAB MadeCera Cream Double essence toner - Intenzivně hydratační dvoufázový toner
495 Kč
595 Kč (–16 %)

Dvoufázová Intenzivně hydratační krémová Essence Toner 150ml

Kód: 3648
SKINRx LAB MadeCera Sleeping mask - vyživující noční maska
365 Kč
465 Kč (–21 %)

Hydratační, zklidňující noční maska 50ml

Kód: 3651

Značka korejské kosmetiky SKINRx LAB chápe různorodý životní styl lidí v jejich každodenním životě, včetně nadměrného stresu, nesprávných stravovacích návyků, diety, nedostatku spánku, zákroků na pleti a znečištění životního prostředí. Analyzuje, jak ovlivňují naše tělo a pleť, a provádí výzkum, aby mohla vypracovat optimální recept pro pleť.

Značka korejské kosmetiky SKINRx LAB klade důraz na zlepšení pleti, provádí nové zkoušky a kreativní testy, aby vyvinula optimalizované produkty, které pomáhají lidem řešit jejich kožní problémy.

Značka SKINRx LAB provádí neustálý výzkum, aby našel dobré suroviny na světě a investuje do surovin, i když jsou drahé, aby přinesl praktický účinek zlepšení pleti. SKINRx LAB bude plnit svou firemní odpovědnost a pomáhat všem lidem realizovat jejich zdravou krásu.

Vyzkoušejte korejské intenzivně hydratační dvoufázový toner SKINRx LAB MadeCera Cream Double essence toner a nebudete litovat.