THE VEGAN GLOW

Inspirováno přírodou. Posílené vědou. Zjednodušené, ale účinné formulace značky The Vegan Glow poskytují vaší pokožce jemnou péči, které můžete důvěřovat. Výrobky této značky jsou zcela bez přísad živočišného původu. Věříme, že péče o pleť pochází také zevnitř. Při používání  produktů této značky si můžete být jisti, že žádná zvířata pro vaši krásu netrpí. Produkty The Vegan Glow obsahují pouze zelené přísady EWG.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
Dárkové balení
95 Kč

Dárkové balení

Kód: 2314/MOD
The Vegan Glow Conditioner Bar
Novinka Vegan
365 Kč

Tuhý kondicionér na vlasy 100g

Kód: 1927
The Vegan Glow Shampoo Bar- Tuhý šampon na vlasy
Novinka Vegan
365 Kč

Tuhý šampon na vlasy 100g

Kód: 1930

Korejská značka The Vegan Glow je zárukou 100 % veganské a cruelty-free kosmetiky. Produkty jsou zcela bez složek živočišného původu. Značka The Vegan Glow věří, že péče o pleť vychází zevnitř. Při používání i samotné výrobě korejských produktů The Vegan Glow si můžete být jisti, že pro vaši krásu neutrpěla žádná zvířata. The Vegan Glow věří ve zcela bezpečnou kosmetiku. Proto jsou její produkty přísně složeny z ekologických složek.

Hlavní filozofií značky je čistá, bezpečná a etická kosmetika. Na základě dlouholetých zkušeností korejská značka The Vegan Glow vybírá ty nejúčinnější ingredience a vytváří produkty, které prostě fungují. Jejich zjednodušené, ale účinné složení poskytuje vaší pleti šetrnou péči, které můžete důvěřovat.

Vyzkoušejte tuhou variantu šamponu na vlasy The Vegan Glow Shampoo Bar a péči doplňte o tuhý kondicionér The Vegan Glow Conditioner Bar. Produkty splňují všechny potřeby při ochraně životního prostředí. Rozlučte se s poloprázdnými plastovými lahvemi, které se hromadí ve vaší sprše.