ATOPALM

ATOPALM řada produktů vytvořená speciálně pro suchou, citlivou a sluncem poškozenou pokožku. Jedinečné patentované složení MLE-Multi Lamellar Emulsion* bez obsahu parabenů obsahující složky rostlinného původu napodobuje strukturu přirozených kožních lipidů a poskytuje dokonalou revitalizaci vlhkosti pokožky prostřednictvím obnovy ochranného systému kožní bariéry proti vlhkosti. To mu umožňuje úspěšně hydratovat, zklidňovat a zklidňovat pokožku, která je rozrušená alergiemi, růžovkou a dalšími stavy souvisejícími se suchou a citlivou pokožkou. Tyto příznaky mohou být způsobeny nedostatkem ceramidů a mastných kyselin v kožních vrstvách.

Bohaté, změkčující, ale nemastné technologicky vyspělé receptury mají schopnost zklidňovat a zklidňovat a zanechávají pokožku jemnou, pružnou a viditelně pevnější a jasnější. Tyto produkty jsou ideální pro ty, kteří jsou připraveni na seriózní ošetření pleti s jedinečnou kombinací účinných složek navržených tak, aby byly dostatečně jemné pro použití na citlivou pokožku. 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
ATOPALM MLE Cream - hydratační krém posilující kožní bariéru
610 Kč

Antioxidační krém posilující kožní bariéru 65 ml

Kód: 4682
ATOPALM MLE Skin barrier lotion - hloubkově hydratační tělové lotion
625 Kč

Hloubkově hydratační lotion  s Ceramidy a Lipidy 200ml

Kód: 3348

Atopalm je první korejská značka péče o pleť, která spojuje nejmodernější korejskou vědu o kožní bariéře s biotechnologickým pokrokem zaměřeným na péči o velmi suchou a citlivou pleť. Ve svých korejských produktech využívá recepturu Multi-Lamellar Emulsion. MLE je maltézská receptura kožní bariéry, která obsahuje přesnou bioidentickou strukturu kožní bariéry zdravé pleti, takže "obelstí" narušenou kožní bariéru, aby ochotně přijala a začlenila do sebe strukturu zdravé pleti. Vzorec MLE vyplňuje zranitelná místa kožní bariéry, posiluje je a umožňuje tak pokožce nasávat hydrataci a udržet ji po delší dobu.

Před více než dvaceti lety Dr. Raymond Park, tvůrce receptury MLE a Atopalm, spolupracoval s nejvýznamnějšími dermatology na světě na vývoji receptury, která by skutečně fungovala se strukturou pokožky. Pochopil, že když je kožní bariéra narušena, struktura se stává propustnou, což umožňuje únik cenné hydratace z pokožky, což vede k jejímu vysušování a často i k zarudnutí, svědění a dalším problémům.

Atopalm s MLE byl krátce poté uveden na trh a v Koreji si získal celonárodní popularitu jako přípravek pro zmírnění vyrážek a jiných podráždění dětské pokožky. Poptávka po péči o kožní bariéru pro všechny věkové kategorie vzrostla a korejská značka Aopalm je v současné době v Koreji nejlépe hodnocenou značkou pro citlivou pokožku. Pokud vás také trápí suchá a citlivá pokožka, napravte ji s korejským ATOPALM MLE Skin barrier lotion.