Petitfée

Vyjimečná korejská kosmetika pro dokonalý obličej!

Zažijte výjimečný pocit při péči o pleť a rty! Petitfée přináší nové produkty s přírodním složením a extrakty, jejichž účinek vás ohromí. Vyzkoušejte nové korejské hydrogelové masky, bylinné balzámy a oleje! Každý produkt vás překvapí unikátními a tradičními asijskými přísadami, díky kterým bude váš obličej vypadat perfektně!

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
Petitfée Cacao Energizing Hydrogel Eye Mask - hydrogelové náplasti pod oči s Kakaovým extraktem
345 Kč

Energizující hydrogelové polštářky pod oči 60ks

Kód: 2820
Petitfée Chamomile Lightening Hydrogel Eye Mask - hydrogelové oční polštářky s heřmánkem
BESTSELLER
245 Kč
535 Kč (–54 %)

Hydrogelové oční polštářky s heřmánkem 60 ks

Kód: 760
Dárkové balení
95 Kč

Dárkové balení

Kód: 2314/MOD
Tajemství krásy Korejek
305 Kč

Charlotte Cho 

Kód: 653

Název korejské značky Petitfée je odvozen od francouzského slova "petit fée", což v překladu znamená "malá víla". Značka s tímto názvem počítá, protože jejich produkty se snaží dodat pleti čistotu malých lesních víl.

Korejská značka Petitfée byla uvedena na trh v roce 2007 a popularitu si získala svými hydrogelovými produkty, zejména nejprodávanějšími hydrogelovými náplastmi na oči Petitfée Black Pearl and Gold Hydrogel Eye Patch. Značka věří v produkty, které posilují pokožku, a zaměřuje se na produkty, které podporují a chrání plnost pokožky. Díky tomu je značka Petitfée vhodná zejména pro osoby s citlivější kožní bariérou.

Značka Petitfée začala s výrobou korejských hydrogelových náplastí na oči a později do své kolekce péče o pleť přidala hydrogelové pleťové masky a zábaly na krk, například Petitfée Gold Neck Pack. Používají hypoalergenní, ekologický materiál, který je obohacen o rostlinné složky. Výsledkem tohoto jedinečného složení je hydrogel používaný v jejich produktech, který má chladivou, rosolovitou strukturu, jež se pohodlně usazuje v pokožce. Hydrogely Petitfée obsahují vysoké koncentrace esencí, které prokazatelně zklidňují pokožku a zlepšují její pružnost.