TĚLOVÉ PEELINGY

Mezi výhody Korejských tělových peelingů patří vyhlazení suchých míst, zesvětlení nežádoucí pigmentace, zlepšení cirkulace krve a lymfatických uzlin, snížení váhy vody, prevence vrásek, redukce celulitidy a zbavení se toxinů. Vaše pokožka bude  úžasně jemná a svěže čistá.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Kundal Macadamia&Sugar Body Scrub - přírodní tělový peeling
Novinka
427,50 Kč
475 Kč (–10 %)

Přírodní tělový peeling  550g

Kód: 1525/CHE
Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Coffee Bean Body Scrub - tělový peeling  s kombuchou a práškem z kávových zrn
Vegan
515 Kč

Prémiový tělový peeling s Kombuchou a pomletými kávovými zrny 200 ml

Kód: 3021

Tělové korejské peelingy pro všechny typy pokožky

Tělový peeling je stejně jako peeling na pleť velice přínosný. Zatímco na pleť používáme peelingy jemnější, pokožka těla snese peeling hrubší. Obvykle na tělo používáme mechanické korejské peelingy, obsahující hrubší abrazivní částečky. Těmi mohou být zrníčka cukru, soli, částečky lufy, pomleté ořechové skořápky, jádra meruněk či mletá káva. Součástí tělových peelingů bývá často bambucké máslo či rostlinné oleje, které během obrušování pokožky o pokožku těla i pečují. 

Při použití korejských tělových peelingů si můžeme vystačit s vlastními dlaněmi, na masáž ovšem můžeme pro ještě větší efekt a požitek kartáč či exfoliační žínku. 

Po použití peelingu je nutné pokožku hydratovat. Tělový peeling oslabuje kožní bariéru, kterou je třeba zvlhčit tělovým mlékem nebo hydratačním krémem.

V Koreji jsou také velmi oblíbené lázně, které nabízí různé procedury včetně celotělového peelingu. S korejskou kosmetikou si můžete udělat malé spa i u sebe doma a pečovat o svoji pokožku profesionální korejskou kosmetikou.