TĚLOVÉ PEELINGY

Mezi výhody Korejských tělových peelingů patří vyhlazení suchých míst, zesvětlení nežádoucí pigmentace, zlepšení cirkulace krve a lymfatických uzlin, snížení váhy vody, prevence vrásek, redukce celulitidy a zbavení se toxinů. Vaše pokožka bude  úžasně jemná a svěže čistá.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
toilrukavice1
Tip
155 Kč

Tělová exfoliační rukavice 1ks

Kód: 6261
Kundal Pure Moist Body Mist - hydratační tělová mlha s jemnou vůní
Novinka
295 Kč

Hydratační tělová mlha s jemnou vůní 128ml

Kód: 5066/CHE
Kundal Macadamia&Sugar Body Scrub - přírodní tělový peeling
375 Kč
475 Kč (–21 %)

Přírodní tělový peeling  550g

Kód: 1525/CHE
PHOTO 2024 03 08 02 50 15
Tip BESTSELLER
665 Kč
725 Kč (–8 %)

Luxusní dárková sada produktů pro péči o tělo s vůní Konvalinky Tělové mléko 258ml Tělový peeling 230g Hydratační tělová mlha 128ml Šumivá koule do koupele 200g

Kód: 5132

Tělové korejské peelingy pro všechny typy pokožky

Tělový peeling je stejně jako peeling na pleť velice přínosný. Zatímco na pleť používáme peelingy jemnější, pokožka těla snese peeling hrubší. Obvykle na tělo používáme mechanické korejské peelingy, obsahující hrubší abrazivní částečky. Těmi mohou být zrníčka cukru, soli, částečky lufy, pomleté ořechové skořápky, jádra meruněk či mletá káva. Součástí tělových peelingů bývá často bambucké máslo či rostlinné oleje, které během obrušování pokožky o pokožku těla i pečují. 

Při použití korejských tělových peelingů si můžeme vystačit s vlastními dlaněmi, na masáž ovšem můžeme pro ještě větší efekt a požitek kartáč či exfoliační žínku. 

Po použití peelingu je nutné pokožku hydratovat. Tělový peeling oslabuje kožní bariéru, kterou je třeba zvlhčit tělovým mlékem nebo hydratačním krémem.

V Koreji jsou také velmi oblíbené lázně, které nabízí různé procedury včetně celotělového peelingu. S korejskou kosmetikou si můžete udělat malé spa i u sebe doma a pečovat o svoji pokožku profesionální korejskou kosmetikou.