Revcell

Revcell, to je korejská kosmetika založená na vědě, která přináší skutečnou krásu. Značka pracuje na podložených vědeckých postupech a využívá pouze přírodní ingredience v přesně daném sledu a s ohledem k životnímu prostředí. Značka Revcell se zavazuje, aby udělala maximum pro vytvoření bezpečných a účinných produktů v péči o pleť. 

Korejská kosmetická značka Revcell a její produkty jsou formulovány s přísadami proti stárnutí a zpevnění pro zdravou a mladistvou pleť.

Dosáhněte mladistvé pleti s rozpustnými kolagenovými nitěmi Revcell Premium Intensive Skin Activ Fiber, které vám zajistí okamžitý liftingový efekt.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
revcellnite
3 150 Kč

Kolagenové rozpustné nitě 8ks + Liftingové sérum 55ml + štětec 

Kód: 6252

Revcell se jako celosvětově uznávaná korejská značka snaží o dodržování 3 základních pravidel v péči o ple: pečlivý výběr těch nejkvalitnějších přírodních surovin pro své produkty prostřednictvím přímého výzkumu a vývoje, transparentnost od výběru surovin, přes balení až po dodání produktu do rukou zákazníka a maximální kvalita bez parabenů, umělých barviv, minerálních olejů a etanolu.

Značka velkoryse investuje do nákladů, aby ve spolupráci s odborníky vytvořila produkty v péči o pleť bezkonkurenční kvality.

Vyzkoušejte revoluční korejské kolagenové nitě Revcell Premium Intensive Skin Activ Fiber. Jedná se o kolagenové rozpustné nitě založené na principu kolagenových vláken, kyseliny hyaluronové a elastinu. Kolagenové nitě se rozpouští v pleťovém séru, které je součástí balení a jsou zcela odlišné od běžných anti-age produktů, které jste doposud vyzkoušeli. Okamžitý “wow” efekt omlazení pleti zaručen!