O NÁS

Čeho si všimnete jako první při pohledu na Korejskou ženu?

Zajímavého stylu oblečení, krásných lesklých vlasů nebo naprosto dokonalé pleti? Krása korejských žen spočívá ve stravě, ale hlavní a velmi důležitou složkou je kvalitní přírodní kosmetika.

V práci jsme se denně setkávaly s korejskými ženami a jejich dokonalá pleť nás vždy fascinovala. Toužily jsme také po dokonale vypadající hydratované pleti bez pupínků a kruhů pod očima. Vyzkoušely jsme spoustu produktů různých značek, ale nikdy jsme s výsledkem nebyly spokojeny. Až po vyzkoušení Korejské kosmetiky jsme věděly proč. V kosmetice jsou důležité kyseliny, vitamíny a přírodní složky. Tyto hlavní složky obsahuje KOREJSKÁ KOSMETIKA.

"BUĎ JEDNODUŠE MLADÁ S KOCOS BEAUTY"

Tímto se zrodil nápad založit KOCOS BEAUTY (KO-Korean, COS-Cosmetics) abychom se s Vámi mohly podělit o naše přírodní poklady.

Přírodní korejská kosmetika z e-shopu Kocos Beauty představuje zcela nové a unikátní řady značek Petitfée, Klairs, Lindsay a Qyo Qyo. Všechny spojuje to, že jsou vyráběny stoprocentně z unikátních přírodních složek bez chemických přísad a nejsou testovány na zvířatech.

Vyberte si z naší nabídky přírodních produktů - od pleťových masek, čistících přípravků až po krémy nebo vitamínové séra. Užívejte si denně účinky vybraných asijských přírodních přísad.