O NÁS

Společnost Kocos Beauty (korean cosmetics) nabízí svým zákazníkům širokou škálu korejských kosmetických produktů pro péči o pleť, tělo i vlasy.

Zakladatelem je pan Seong Dae Kang o kterém ještě nikdo v souvislosti s touto značkou nejspíše neslyšel (je něco jako paní Colombová), ale právě tento muž s velkým srdcem pocházející z jižní Koreje stojí za zrodem tohoto e-shopu s Korejskou kosmetikou a jen díky němu jsme tady dnes pro vás a můžeme vám přinášet spoustu produktů tolika známé a muži i ženami celosvětově milované Korejské kosmetiky

Jelikož pan Kang velice často do Koreji jezdil obchodně a i za svou rodinou napadlo ho uzavřít smlouvu o spolupráci právě se značkou dear Klairs a by Wishtrend. Celá rodina pana Kanga včetně jeho dvou synů právě produkty, této značky miluje a je s nimi nadmíru spokojená.

Celý e-shop je založen na konceptu přinášet lidem nejen velice kvalitní a vybranou kosmetiku, kterou předem osobně zkoušejí, ale také na tom, být svým zákazníkům vždy nápomocni jak s výběrem produktů tak s poradenstvím.

Nejsme pouze prodejci – udržujeme si i přátelské a blízké vztahy přímo s několika výrobci v Koreji

"BUĎ JEDNODUŠE MLADÁ S KOCOS BEAUTY"

 

Přírodní korejská kosmetika z e-shopu Kocos Beauty představuje zcela nové a unikátní řady předních korejských značek. Všechny spojuje to, že jsou vyráběny z unikátních přírodních složek bez chemických přísad a nejsou testovány na zvířatech.

Vyberte si z naší nabídky přírodních produktů - od pleťových masek, čistících přípravků až po krémy nebo vitamínové séra. Užívejte si denně účinky vybraných asijských přírodních přísad.