Jumiso

Korejská značka Jumiso představuje sortiment korejské kosmetiky vhodné pro každý typ pleti. Spokojená pleť je zdravá pleť, a proto lze s Jumiso vyřešit jakýkoliv problém s pletí, jako je pigmentace, první známky stárnutí, nedostatek pružnosti či nedostatek hydratace v pleti a pomůže bojovat i s případnými dopady na pleť z vnějších vlivů okolí. Produkty se vyznačují účinnými recepturami a cílenými přísadami a mají skvělý poměr ceny a kvality. Korejská kosmetika Jumiso pomáhá obnovovat zdravou a vyváženou pleť, a to vždy s úsměvem, protože úsměv najdete nejen v logu na každé lahvičce s korejskou kosmetikou Jumiso, ale úsměv je i hlavním posláním celé značky. Malý krok k velkému efektu a vždy s úsměvem, to je krédo korejské značky Jumiso.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
bright1
Vegan
525 Kč

Rozjasňující pleťové sérum s vitamíny 30ml

Kód: 6128
vitserum1
525 Kč

Rozjasňující pleťové sérum s vitamínem C 30ml

Kód: 6125
vc11
525 Kč

Rozjasňující a zpevňující sérum s Vitamínem C a Bakuchiolem 30ml

Kód: 6131
snailcent1
545 Kč

Hydratační krém s hojivým účinkem 50g

Kód: 6122
snailessence
625 Kč

Omlazující pleťová essence se šnečím mucinem a Peptidy 140ml

Kód: 6134

Korejská kosmetika Jumiso vznikla v roce 2016 v Jižní Koreji a spadá pod velkou korejskou společnost Hello Skin. Název korejské značky Jumiso je odvozen z korejských slov “ju”, což lze volně přeložit jako dávat a “miso”, což znamená úsměv. Ne nadarmo je tedy v logu značky Jumiso šikovně schován úsměv. Jak už tedy napovídá sám název i logo značky, hlavní filozofií značky Jumiso je předávat každému bez rozdílu úsměv na tváři prostřednictvím svých produktů s účinným složením a designovými obaly. 

Korejská značka Jumiso nabízí široké spektrum produktů v péči o pleť, od pleťových sér, přes pleťové masky až po pleťové krémy.

Ve svých produktech Jumiso využívá známé a ceněné korejské ingredience, jako například peptidy, ceramidy, aloe vera, vitamín C či hlemýždí mucin. Vitamín C najdeme v rozjasňujícím korejském séru Jumiso All Day Vitamin Pure C 5.5 Glow serum, které je vysoce koncentrované a bohaté na vitamíny, aby pleť okamžitě rozjasnily a sjednotily. Bonusem ve složení je hydratační kyselina hyaluronová, která pomáhá v pleti zadržovat dostatečnou vláhu a zachová tak elasticitu pleti.