Farm Stay

Farmstay je kosmetická značka, která za posledních 10 let roste a dostává mnoho lásky z domova i ze zahraničí, včetně USA, Ruska, Indie a mnoha dalších. Farmstay je reprezentativní značkou Myungin Cosmetics., Co., Ltd. a vyrábí kosmetiku skládající se z různých přírodních extraktů, které pomáhají vytvářet „zdravou pokožku“ a „výjimečnou přirozenou krásu“.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
collagenbalm1
125 Kč
165 Kč (–24 %)

Hydratační balzám na rty s Bambuckým máslem a Kolagenem 10ml

Kód: 3672

Značka korejské kosmetiky Farm Stay byla založena v roce 2007 a je to velmi rychle rostoucí značka, která si získala velkou oblibu v Koreji, ale i v Evropě či Americe. Taková popularita je způsobena zvláštnostmi složení a širokou škálou produktů. To je především díky korejským produktům na obličej a tělo, z nichž nejznámější jsou ty, které obsahují hlemýždí mucin. blahodárně působí na mastnou i suchou pokožku, zlepšuje regenerační procesy a zmírňuje podráždění.

Farm Stay je reprezentativní korejská značka společnosti Myungin Cosmetics, která vyrábí kosmetiku složenou z různých přírodních výtažků, které pomáhají vytvářet zdravou pokožku a podporují přirozenou krásu. Použití přírodních složek je kombinováno s použitím špičkových technologií, který zajišťuje lepší transport aktivních látek do hlubokých vrstev pokožky, zvyšuje účinnost prostředků.

Jednou z hlavních předností korejské kosmetiky Farm Stay je její přírodní složení. Při výrobě kosmetiky se aktivně používají rostlinné složky, stejně jako hlemýždí mucin. Existuje mnoho produktů na bázi ovocných a bobulových kyselin, stejně tak rostlinných kmenových buněk a kyseliny hyaluronové.

Nechte své rty hýčkat korejským balzámem na rty s kolagenem Farm Stay Real Collagen Essential Lip Balm!