VLASOVÁ VODA

Vlasové vody jsou určeny na regeneraci vlasové pokožky a podporu růstu vlasů. Jejich účinek jde do hloubky díky vysoké koncentraci nejlepších a nejúčinnějších bylin, jejichž působením jsou pak vlasy hladké, jemné, zářivé a zdravé.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
sprej
345 Kč

Termální ochranný sprej před tepelnou úpravou vlasů 100ml

Kód: 5087

Vlasová korejská voda jako okamžitá záchrana na velmi poškozené vlasy

 

Vlasová voda je zpravidla bezoplachovým koncentrovaným elixírem na poškozené vlasy. Vlasové vody jsou v korejské kosmetice určeny na okamžitou regeneraci a hloubkovou hydrataci narušených a unavených vlasů. Dobře si poradí i s vlasovou pokožkou, kterou osvěžují. Díky tomu účinně zamezuje tvorbě lupů a zabraňuje vypadávání vlasů. Pro zdravé a zářivé vlasy si udělejte masáž vlasové pokožky díky korejské vlasové vodě bohaté na bylinné extrakty. Součástí vlasových vod je často extrakt z rozmarýnu, známý pro své čistící, osvěžující a antibakteriální účinky.

V neposlední řadě korejské vlasové vody chrání vlasy před poškozením vlivem slunečního záření, při tepelném stylingu či jiných úpravách vlasů. 

Vlasové vody se používají na čisté a umyté vlasy, aby byly schopny přijmout v co největší míře aktivní látky z přípravku. 

Vlasová voda se dá použít po celé délce vlasů, protože vlasy nijak nemastí a neslepuje.