Too Cool for School

Jihokorejská značka krásy, Too Cool for School jedna z nejoblíbenějších značek péče o pleť a dekorativní kosmetiky v Jižní Koreji a po celém světě. Produkty jsou ideální pro základní péči o mladou pleť, jemně čistí, hydratují, zlepšují tonus a odstraňují suchost, podráždění a šupinatění.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
artclass1 Kód: 3669
derosee1
515 Kč

Tvářenka se saténovým finišem 9.5g

Kód: 3678/DE
art1
Tip
575 Kč

Konturovací paletka 9,5g

Kód: 3993

Too Cool For School je kosmetická značka korejské kosmetiky zaměřená na kreativní experimenty a současnou kulturu. Spojení korejské krásy s uměleckými obaly dělá z těchto pleťových kosmetických přípravků jedny z nejvyhledávanějších, protože nastavuje nové standardy a prosazuje umělecké vyjádření v současné kultuře krásy. Značka Too Cool For School se zaměřuje na poskytování prémiových produktů s jedinečnými uměleckými ilustracemi, které zdůrazňují současnou kulturu. Kreativní spolupráce značky Too Cool For School s nezávislými ilustrátory nabízí zábavný, hravý a jedinečný kosmetický zážitek, který si mohou vychutnat ženy na celém světě a v každém věku. Značka korejské kosmetiky Too Cool For School je o kráse, která porušuje pravidla.

Rozjasněte svoji tvář za pomoci rozjasňovače Too Cool for School Artclass By Rodin Highlighter nebo dodejte pleti zdravý nádech tvářenkou Too Cool for School Artclass By Rodin Blusher.