The Plant Base

Společnost THE PLANT BASE byla založena v roce 2005 a poprvé si získala popularitu díky svým 100% čistě přírodním ručně vyráběným mýdlům. S touhou vytvořit přírodní péči o pleť a kosmetiku vhodnou pro rodinné použití značka neustále pěstuje hypo-alergenní a vysoce výkonné produkty a těší se úspěchu jako přední kosmetická značka v Koreji.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
The Plant Base Time Stop Vitamin Ampoule - protivrásková ampule pro svěží vzhled pleti
Tip Vegan
295 Kč
495 Kč (–40 %)

Proti-vrásková, hydratační ampule obsahující Bakuchiol a Kyselinu hyaluronovou 20ml

Kód: 3462
The Plant Base Waterfall Moist Balanced Hyaluronic Acid 100 ampoule - vysoce hydratační ampule s kyselinou hyaluronovou
Vegan BESTSELLER
295 Kč
495 Kč (–40 %)

Hydratační pleťová ampule s Kyselinou Hyaluronovou 20ml

Kód: 3459

Značka korejské kosmetiky The Plant Base vznikla již v roce 2005 a od té doby působí ve více než 1000 zemích celého světa. Hlavní myšlenka této korejské značky je založena na rostlinách, které představují životní energii nejen pro planetu, ale i pro pleť. Značka korejské kosmetiky The Plant Base shromažďuje rostlinnou energii získanou z čisté přírody. Produkty jsou vyrobeny z unikátních přírodních patentovaných složek a bez škodlivých přísad. Kosmetika The Plant Base je skutečně čistá přírodní kosmetika ze 100% přírodních rostlinných výtažků.

Oblíbené je vysoce hydratační korejské pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou The Plant Base Waterfall Moist Balanced Hyaluronic Acid 100 ampoule. Tento silný hydratační booster obsahuje pouze 100 % čistý hyaluronát sodný, který je stabilní a ve vodě rozpustnou formou kyseliny hyaluronové. Ta má menší molekuly než kyselina hyaluronová, aby tak mnohem lépe pronikla do pokožky a napumpovala ji potřebnou hydratací. Zatočte jednou provždy se suchými skvrnami a drsnou pokožkou.