Pro registrované10% sleva na nákup
DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 1500 kč.
PRODUKTY MŮŽETE ZDARMA VYZKOUŠET v kamenném obchodě HAPPY SHOP Wuchterlova 584/16, Dejvice, 160 00 Praha 6.

WHAMISA

WHAMISA je značka založená předním korejským výrobcem čisté krásy a vlastní první korejské zařízení s ekologickou certifikací. Jako průkopník čisté krásy v Koreji pracovala jejich laboratoř v posledních desetiletích na nesčetných inovacích zahrnujících do formulace organickou fermentaci, konzervační systém a suroviny. Whamisa získává, vyvíjí a vyrábí všechny své produkty ze svého nejmodernějšího výrobního závodu v Jižní Koreji, který je vybaven jejich vlastní specializovanou laboratoří a výzkumným týmem. Whamisa používá jedinečnou metodu fermentace, která zvyšuje účinnost ingrediencí, což umožňuje pokožce lépe absorbovat veškeré účinné látky. Jejich výrobky jsou nabité fermentovanými antioxidanty spolu s vědomě získávanými různými přírodními, ale vysoce funkčními složkami, u nichž bylo prokázáno, že mají výhody a účinnost péče o pleť. Všechny produkty Whamisa jsou  formulován pouze s přírodními konzervačními látkami pocházejícími z rostlin. Whamisa fermentace je rozdělena do tří velkých skupin: květiny, ovoce a semena. Pečlivým studováním a experimentováním s různými kombinacemi fermentovaných ingrediencí na základě jejich účinnosti a synergie s jinými ingrediencemi ve Whamisa dospěli k nejúčinnějším formulacím pro obličej, tělo a vlasy. Whamisa vzorec je 100% rostlinný a veganský. Jsme zásadně proti používání jakýchkoli živočišných a syntetických přísad, včetně umělých barviv a vůní. Všechny produkty a obaly společnosti Whamisa jsou zavázány zásadám čisté krásy. Snaha společnosti o ekologicky šetrné obalové materiály  nikdy nekončí:  studují nejaktuálnější výzkum o tom, jak jsou získávány, jejich kompatibilitu a ekologickou účinnost.
Na jejich obalu transparentně anatomizovali každý materiál, který použili, aby naznačili, kolik materiálu je recyklovatelné.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.