KOREJSKÁ KOSMETIKA –⁠ VZORKY

Balíček vzorků korejské kosmetiky pro vás bude ideální, pokud si nejste jisti výběrem. Vyzkoušejte si korejskou péči o pleť na vlastní kůži a zjistěte, které produkty vám sednou nejlépe! Na výběr jsou originální vzorky různých krémů, sér i masek.

V maličkostech se ukrývá radost, proto i vzorky korejské kosmetiky vás potěší jak svým obsahem, tak nízkou cenou. Vzorky korejské kosmetiky oceníte nejen na vyzkoušení něčeho nového, ale i na kratší výlet, kdy sebou nechcete vozit plná balení, která vám zatíží zavazadlo.

Nabízené balíčky kosmetických vzorků jsou jen malou ochutnávkou toho, jakou korejskou kosmetiku Kocosbeauty.cz nabízí.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
VZORKY
VZORKY
Skladem
60 Kč
Kód: 880/DEA
Mary&May Houttuynia Tea tree line 3Step Sachet starter kit - 3-kroková sada vzorečků s Tea Tree
175 Kč

3-kroková sada vzorečků s obsahem Tea tree 3druhy x 7ks

Kód: 2964

VZORKY - SEZNAMTE SE S BESTSELLERY KOREJSKÉ KOSMETIKY

Máte chuť vyzkoušet nový pleťový krém nebo sérum, ale nechcete hned dávat peníze za plné balení, které vám nemusí vyhovovat? Vyberte si svůj balíček vzorečků v péči o pleť a přesvědčte se na vlastní kůži!

Balíčky vzorečků s korejskou kosmetikou jsou ideální v případě, že nevíte, která kosmetika pro vás bude ta pravá nebo si nejste jisti s jejím výběrem.

Jednotlivé produkty si ve vzorečcích vyzkoušíte bez větších investic a poté se rozhodnete, co vám bude vyhovovat. Díky vzorečku se seznámíte s konzistencí nebo vůní produktu, případně vyloučíte možné alergické reakce, které se zpravidla na pleti objeví již po prvním použití. Balení je sice malé, ale vydrží i na několik použití, navíc korejská kosmetika si vás získá již po prvním použití.

V balení najdete i seznam jednotlivých vzorečků pro snazší orientaci.