Čistící vody

Čistící pleťová voda je nejen jemná, ale také vysoce účinná při odstraňování nečistot, make-upu a mastnoty z pleti. Aktivně pomáhá vyčistit vaše póry a zároveň tonizoval pleť. Navíc neobsahuje alkohol a může pomoci podpořit hydrataci pokožky a zároveň snížit podráždění a záněty, udržet pokožku jemnou, pružnou a hladkou.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
čisticivoda1
495 Kč

Nízkomolekulární čistící voda s Kyselinou Hyaluronovou 400ml

Kód: 6164

Čistící korejské vody jako dokonalý nástroj pro tonizaci pleti

Čistící vody, stejně jako tonery, slouží k tonizaci pleti. Po dvoufázovém vyčištění pleti ještě nemáme vyhráno a je třeba pleť zklidnit a vyrovnat pH pleti. 

Čistící korejské vody jsou bohaté na živiny a hydroskopické látky, které pleť účinně zvlhčují. 

Čistící vody neobsahují žádný alkohol, který pleť vysušují. Ten může pleť také zbytečně dráždit a účinky čistící vody prakticky vynuluje. Alkoholu v korejské kosmetice by neměly holdovat ani majitelky mastné pleti. Na eliminaci pupínků se to sice nabízí, ovšem i mastná pleť potřebuje hydratovat. Alkohol blokuje obnovu pleti a spíše si tak přivodíte ještě více nedokonalostí. 

Korejské ženy rády používají hydratační než stahující produkty a proto je vhodné čistící vody zařadit do své každodenní péče o pleť. Díky čistícím vodám bude vaše pleť již při odličování hladká, revitalizovaná a hlavně hydratovaná. A jen hydratovaná pleť je zdravá a zachová si svůj mladistvý vzhled.