Pleťové mlhy

Hydratační pleťové mlhy jsou malý zázrak, který vaši pleti okamžitě dodá potřebnou vláhu a osvěžení. Pleťové mlhy mají dvě funkce, jednak přinášejí extra péči navíc, zároveň příjemně osvěžují během horkých letních dnů. Zajišťují optimální splynutí oleje a látek rozpustných ve vodě. Velkou výhodou pleťových mlh je fakt, že se dají aplikovat i přes make-up.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
13F654A5 42B3 4B04 8E65 750F993255F2
Vegan BESTSELLER
475 Kč
685 Kč (–31 %)

Antioxidační hydratační mlha na obličej 125ml

Kód: 1777
Benton Tea Tree Mist -  hydratační pleťová mlha na obličej s Tea Tree
BESTSELLER
585 Kč

Hydratační mlha na obličej s výtažky z Tea Tree 80ml

Kód: 1546
image0
Novinka
585 Kč
630 Kč (–7 %)

Dárková sada hydratačních produktů

Kód: 2203
Sioris Time is Running Out mist - pleťová osvěžující, hydratační mlha
Vegan
599 Kč

Dvoufázová osvěžující hydratační mlha 100ml

Kód: 2194

Pleťové korejské mlhy jako okamžitá hydratace suché pleti

Pleťová mlha slouží v korejské kosmetice jako okamžitá vzpruha pro pleť během dne, kdykoliv je potřeba. Ať už je parné léto a pleť je vysušená od sluníčka, je zima, mrazivé počasí nebo jen přicházíme do vytopené místnosti. To všechno jsou situace, kdy naše pleť trpí vlivem změn teplot a je náchylná k vysušení a dehydrataci.

Pleťová mlha se dá bez problémů aplikovat i na již hotový make-up, aniž by tím byl nějak ovlivněn nebo je oceníte v případě, že cestujete letadlem. 

Pleťové korejské mlhy neobsahují alkohol, který může pleť vysušovat a poškozovat ochrannou vrstvu. Mlhy se používají při jakémkoliv pocitu napjatosti pleti, který může nastat po vyčištění pleti nebo právě změnami teplot v okolí, ve kterém se nacházíme.  Většina mlh jsou vysoce hydratační a platí za tzv. “osvěžovače” pleti. 

Pleťová mlha může být také zcela nahrazena korejským tonerem nebo pleťovou vodou, výborná je také na cestování, protože k aplikaci není třeba tamponku či jiných pomůcek.