Pleťové mlhy

Hydratační pleťové mlhy jsou malý zázrak, který vaši pleti okamžitě dodá potřebnou vláhu a osvěžení. Pleťové mlhy mají dvě funkce, jednak přinášejí extra péči navíc, zároveň příjemně osvěžují během horkých letních dnů. Zajišťují optimální splynutí oleje a látek rozpustných ve vodě. Velkou výhodou pleťových mlh je fakt, že se dají aplikovat i přes make-up.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Dear Klairs Fundamental Ampule Mist - hydratační mlha na obličej
Vegan BESTSELLER
585 Kč
685 Kč (–14 %)

Antioxidační hydratační mlha na obličej 125ml

Kód: 1777

Pleťové korejské mlhy jako okamžitá hydratace suché pleti

Pleťová mlha slouží v korejské kosmetice jako okamžitá vzpruha pro pleť během dne, kdykoliv je potřeba. Ať už je parné léto a pleť je vysušená od sluníčka, je zima, mrazivé počasí nebo jen přicházíme do vytopené místnosti. To všechno jsou situace, kdy naše pleť trpí vlivem změn teplot a je náchylná k vysušení a dehydrataci.

Pleťová mlha se dá bez problémů aplikovat i na již hotový make-up, aniž by tím byl nějak ovlivněn nebo je oceníte v případě, že cestujete letadlem. 

Pleťové korejské mlhy neobsahují alkohol, který může pleť vysušovat a poškozovat ochrannou vrstvu. Mlhy se používají při jakémkoliv pocitu napjatosti pleti, který může nastat po vyčištění pleti nebo právě změnami teplot v okolí, ve kterém se nacházíme.  Většina mlh jsou vysoce hydratační a platí za tzv. “osvěžovače” pleti. 

Pleťová mlha může být také zcela nahrazena korejským tonerem nebo pleťovou vodou, výborná je také na cestování, protože k aplikaci není třeba tamponku či jiných pomůcek.