DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 1500 kč.
PRODUKTY MŮŽETE ZDARMA VYZKOUŠET v kamenném obchodě HAPPY SHOP Wuchterlova 584/16, Dejvice, 160 00 Praha 6.

Dear Klairs

Stav pokožky se bude vždy měnit v závislosti na počasí a stavu těla. Chraňte svou pokožku jednoduchou řadou produktů dear Klairs, která poskytuje vše od čištění a hydratace až po zklidnění. V dear Klairs věnujeme dostatek času, abychom vytvořili ty nejlepší jednoduché produkty. Dear Klairs produkty jsou účinné i bez přidání speciálních, jedinečných ingrediencí. Pouhým používáním našich produktů každý den bude vaše pokožka pomalu zdravější. Od roku 2010 ve společnosti dear Klairs zkoumáme různé přísady a suroviny pro nejlepší péči o pleť pro citlivou pokožku. Naše výrobky nejen zlepšují pružnost pokožky, ale také rychle zklidňují podrážděnou pokožku a tím nakonec zdravější a silnější pokožku.

Filozofie společnosti - Žádné agresivní přísady.
Klairs dbá na to, aby vytvářela produkty pouze s těmi nejúčinnějšími a nezbytnými surovinami, které prošly bezpečnostními opatřeními výzkumné laboratoře specializující se na péči o pleť značky dermatologů. Dbáme na to, aby naše výrobky neobsahovaly složky, které mohou dráždit citlivou pokožku.
Žádné testování na zvířatech.
Od založení v roce 2010 jsme netestovali na zvířatech. Nevěříme v poškozování zvířat pro naše kosmetické účely a pracujeme na ukončení testování na zvířatech.
Vysoká kvalita. Rozumné ceny.
Namísto nákladného PR a marketingu se jméno Klairs rozšířilo prostřednictvím spokojených recenzí zákazníků a z úst. Neustále se budeme snažit poskytovat našim zákazníkům produkty nejvyšší kvality za rozumnou cenu.

 
 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 3 - 35 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 35 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.