Čistící mléka

Čistící pleťová mléka nejen, že odstraňují veškeré nečistoty a make-up, které se nahromadí během dne a přes noc, ale také dodávají pleti hydrataci a pomáhají ji udržet jemnou a vláčnou.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
stažený soubor (12)
545 Kč

Epidermální odličovací mléko 200ml

Kód: 6748
Isntree Yam Root Vegan Milk cleanser - hydratační odličovací mléko
Vegan
595 Kč

Jemné Vegan čistící mléko 220ml

Kód: 3432

Hydratační čistící pleťová korejská mléka

Pleťová čistící mléka jsou kategorií mezi emulzí a krémy. Čistící mléko je o něco hutnější než emulze, ovšem lehčí než pleťový krém. Díky tomu skvěle pomáhají s hydratací pleti už během odličování a čištění pleti.

Pleťové mléko se hodí na všechny typy pleti, přesto je více ceněno mezi majitelkami sušší pleti. Po korejském čistícím mléku ovšem můžete sáhnout i v případě, máte-li problematickou pleť. V korejské kosmetice totiž neplatí, že čistící mléka jsou mastná a zanechávají nepříjemně mastnou pleť. Naopak můžete těžit z jejich benefitů pro pleť.

Díky čistícímu mléku se zbavíte make-upu a dalších nečistot jedním tahem a pleti dopřejete hebkost a vláčnost. S korejským čistícím mlékem se vyvarujete pocitů pnutí nebo pálení pleti. V jednom jediném kroku pleť vyčistíte, hydratujete a zklidníte.

Čistící mléko se dá použít dvojím způsobem. Obvyklým krokem je nanést čistící mléko na tamponek a poté opláchnout nebo setřít tonerem. Dá se ale nanést i prsty na pleť, nechat chvíli působit a pak přebytky suchým tamponkem setřít.