PŘÍSTROJE

Stejně jako je velice oblíbená korejská kosmetika, podobně jsou na tom i korejské kosmetické pomůcky a přístroje. Korejci mají rádi inovativní přístup a proto rádi zkouší i nové trendy a přístroje v péči o pleť i tělo. Přístroje jsou vhodnou doplňkovou péčí ke každé pečující korejské kosmetice. Vyzkoušejte účinnou a především neinvazivní korejskou terapii LED světlem CELLbyCELL LUMIE FX electroporation, díky které pleť omladíte a celkově zregenerujete. Výborně působí jako prevence akné a pigmentace a podpoří vstřebávání kosmetických korejských přípravků. Aplikace je jednoduchá a zvládne ji v pohodlí domova hravě každý. 

Chcete-li pozvednout účinky kvalitní korejské kosmetiky ještě výš, pořiďte si nejúčinnější korejské přístroje přímo k vám domů. 

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
guaska
400 Kč

Keramická masážní pomůcka 1ks

Kód: 6538
miin gua sha
895 Kč

Sada masážního Rolleru a Gua Sha kamene z Růženínu 

Kód: 6592
cozcore22
4 850 Kč

Prémiový Korejský přístroj k péči o obličej

Kód: 6427
cell by cell lumie fx electroporation elektroporace a led terapie premiovy korejsky pristroj
Tip
5 995 Kč

Prémiový Korejský přístroj pro elektroporaci - neinvazivní mezoterapii 

Kód: 6246

Užijte si pohodlný a příjemný pečující rituál krásy s kvalitními korejskými přístroji v pohodlí vašeho domova. Ať už chcete své pleti dopřát hloubkové čištění nebo zpevnit pokožku celého těla, s korejskými přístroji je to jednoduché. Ošetření pleti jsou moderním a inovativním způsobem, jak se přiblížit ideálu krásy Korejek. Vývoj hraje v korejském kosmetickém průmyslu zásadní roli, stejně tak vyvíjení nových přístrojů a pomůcek v péči o pleť.

Pokud jste dospěli do věku, kdy v péči o pleť upřednostňujete kvalitu před kvantitou, je právě pro vás vhodná kvalitní korejská kosmetika a korejské přístroje. Přístroje vám pomohou s omlazením pleti či s odstraněním černých teček a akné. Stav pleti je výrazně zlepší a tím pádem se zvýší i vaše sebevědomí.

Mezi Korejkami jsou velice oblíbené přístroje se světelnými LED didodami, které do pleti vysílají světlo o různých barvách a vlnových délkách. Tato světla mají různé účinky a vy si můžete zvolit podle vašeho typu pleti.

Vyzkoušejte nejlepší korejské přístroje pro vás domácí salon krásy. V péči o pleť jde o tu nejlepší investici.