KAINE

Korejská kosmetika Kaine je 100 % veganská a ve svých korejských produktech používá pouze přírodní veganské ingredience. Jde o oblíbenou certifikovanou korejskou kosmetiku prostřednictvím certifikátu EVE VEGAN. V žádném produktu nejsou používány živočišné složky, stejně tak si značka klade závazek, že žádný z produktů ani složek nebyly testovány na zvířatech v žádné fázi své výroby, stejně tak při vývoji i samotné distribuci korejských produktů.

Produkty Kaine představují výjimečné korejské produkty v péči o pleť. Složení čerpá především z přírodního bohatství a kulturního dědictví a spojuje to nejlepší z obou světů, aby svým zákazníkům nabídla řešení péče o pleť, která jsou účinná a okouzlující zároveň. Cílem korejské značky Kaine je podporovat vědomý a harmonický způsob života a podporovat zdravou péči o pleť zaváděním inovovaných hodnot se stabilní účinností v péči o pleť.

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem
KAINE Green Calm Aqua cream - zklidňující gelový krém s extraktem z Pelyňku
Vegan
495 Kč

Revitalizační aqua-krém pro citlivou pokožku s extraktem z Pelyňku a Panthenolem 70ml

Kód: 5230
KAINE Green Fit Pro Sun SPF 50+/PA++++ - hydratační krém s ochranným faktorem
Vegan
495 Kč

Zklidňující opalovací krém pro citlivou pleť SPF 50+ PA++++ 55ml

Kód: 5227
KAINE Chaga Collagen Charging serum - sérum s anti-aging účinkem
Vegan
495 Kč

Pleťové sérum zpomalující proces stárnutí 30ml

Kód: 5233
KAINE Kombu Balancing Ampoule toner - pleťové tonikum s extraktem z Kombuchy
Vegan
450 Kč

Posilující pleťové tonikum obsahující Kombuchu 150ml

Kód: 5236
komhh
Vegan
545 Kč

Posilující pleťová ampule s Kombuchou a Ceramidy 30ml

Kód: 6083
KAINE Rosemary Relief Gel cleanser - čistící gel na pleť s Rozmarýnem
Vegan
350 Kč

Čistící gel na pleť s Rozmarýnem 150ml

Kód: 5242
KAINE Vegan Collagen Youth cream - intenzivně hydratační pleťový krém s kolagenem
Vegan
550 Kč

Intenzivně hydratační pleťový krém s omlazujícím účinkem 50ml

Kód: 5239
vitadrop1
Tip Vegan
495 Kč

Rozjasňující pleťové sérum s rakytníkovým olejem 30ml

Kód: 6080

Název korejské značky Kaine je odvozen od řeckého slova “nový”, proto se zde setkává inovace s tradicí a stabilitou, ctěna je krása a přirozený lesk pleti. Je příkladným ztělesněním nadčasových korejských kosmetických tradic harmonicky propojených s moderními technologiemi a inovacemi, které drží krok s moderní dobou a vysokými nároky na péči o pleť svých zákazníků.

Certifikovaná korejská kosmetika Kaine je veganská, netestuje své výrobky na zvířatech a klade velký důraz na zájem soužití se zvířaty. Díky tomu věnuje Kaine část svého zisku organizacím na ochranu práv zvířat, které se zabývají záchranou opuštěných zvířat a podporuje jejich dobré životní podmínky.

U značky Kaine najdete to nejlepší z korejské kosmetiky, od pleťových tonik až po vyživující pleťové essence. Produkty jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám konkrétní pleti a podtrhly přirozený jas.

Kaine také klade velký důraz na udržitelnost svých obalů, které jsou výhradně z recyklovaných plastů a skla, o promyšleném designu nemluvě. 90 % složek korejských produktů Kaine splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti a ohleduplnosti k životnímu prostředí.

Vyzkoušejte oblíbený ochranný pleťový krém KAINE Green Fit Pro Sun SPF 50+/PA++++ nebo hydratační pleťový krém s kolagenem KAINE Vegan Collagen Youth cream a otestujte značku Kaine na vlastní kůži.