POUKAZY

Kosmetika udělá jako dárek všem, ale chcete darovat korejskou kosmetiku a nevíte, který produkt vybrat a chcete udělat někomu radost? Ulehčete si své rozhodování a vyhněte se obavám z nezdaru. Darujte náš poukaz! Obdarovaný si již vybere korejskou kosmetiku sám, dle své potřeby.

Poukaz může být rychlým řešením a záchranou, pokud potřebujete dárek pro někoho blízkého rychle. Stačí pár kliknutí myší a poukaz vám přijde rychle a bez čekání do emailu. Ten už pak jen přepošlete obdarovanému nebo vytisknete na papír.

Vyberte si poukaz ve třech cenových hladinách a věřte, že radost z dárku bude zaručena.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
KB voucher 1500
Doprava zdarma
1 500 Kč

Dárkový poukaz ze uplatnit na celý sortiment eshopu kocosbeauty.cz.

Kód: 196
KB voucher 1000
Doprava zdarma
1 000 Kč

Dárkový poukaz ze uplatnit na celý sortiment eshopu kocosbeauty.cz.

Kód: 195
KB voucher 500
Doprava zdarma
500 Kč

Dárkový poukaz ze uplatnit na celý sortiment eshopu kocosbeauty.cz.

Kód: 194

DÁRKOVÉ POUKAZY NA VEŠKEROU KOREJSKOU KOSMETIKU U NÁS ZÍSKÁTE JEDNODUŠE

Chcete udělat někomu radost s korejskou kosmetikou, ale nemáte žádný nápad nebo si nejste jisti konkrétním výběrem kosmetiky? Než šlápnout doslova vedle, darujte svým blízkým praktický poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč nebo 1500 Kč a obdarovaný už si vybere sám podle své potřeby.

Dárkové poukazy jsou po uhrazení odesílány ve formátu PDF, který je možné vytisknout nebo odeslat elektronicky jako dárek. Pokud bude poukaz objednám s konkrétními produkty, bude zaslán ještě zvlášť emailem.

Platnost jednotlivých poukazů je 6 měsíců, takže na vybírání bude mít obdarovaný dostatek času a věříme, že si ze širokého sortimentu korejské kosmetiky a nabízených značek vybere.

Dárkové poukazy lze využít na celý sortiment korejské kosmetiky na Kocosbeauty.cz. Je tedy zcela na vás, zda si koupíte čistící přípravky na pleť, vlasovou kosmetiku nebo řasenku.