Illiyoon

Illiyoon je jihokorejská značka kosmetiky pod společností Amorepacific. Specializuje se na hydrataci pokožky a jejich věda o péči o pleť je založena na nejlepších asijských ingrediencích. Vyzkoušejte jemnou, ale bohatou hydratační sílu hypoalergenních na citlivost testovaných receptur Illiyoon.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
illi1
495 Kč

Jemný, hydratační sprchový gel pro velmi suchou pokožku s Ceramidy 500ml

Kód: 3240
atoil1
Vegan
540 Kč

Vysoce hydratační krém s Ceramidy pro velice suchou a atopickou pokožku 200ml

Kód: 4257
ceramideato1
485 Kč

Vysoce hydratační lotion pro suchou, atopickou pokožku s Ceramidy 350ml

Kód: 3342
illy1
495 Kč

Vysoce hydratační tělové mléko s vitamínem C a jemnou vůní citrusů 350ml

Kód: 4254

Značka korejské kosmetiky Illiyoon v sobě kombinuje přírodní složky pocházející z Jižní Koreje a pokročilé vědecké techniky, aby byla vyvinuta účinná a zároveň šetrná péči o pleť. Značka Illiyoon se specializuje především na hypoalergenní a jemné přípravky určené zejména pro osoby se suchou a citlivou pokožkou. Oblíbené korejské produkty, jako je Illiyoon ceramide Ato lotion či Illiyoon ceramide ato 6.0 top to toe wash, se zaměřují na obnovu kožní bariéry zevnitř a dodávají pokožce dostatek hydratace, aby byla zdravá a silná od hlavy až k patě.

Značka korejské kosmetiky Illiyoon ve svých produktech používá patentovanou technologii zapouzdření ceramidů, která účinně dodává ceramidy do pokožky. Ceramidy lze ve své podstatě označit jako lepidlo, které udržuje zdravou kožní bariéru pohromadě, působí jako ochranná bariéra a posiluje kožní bariéru a zároveň pomáhá vaší pleti s udržením potřebné vlhkosti.