I Dew Care

Zaměřuje se na zdraví, hydrataci a důraz na zjasňující efekty. Vyberte si ze zvýhodněných produktů a dopřejte si špičkové kousky za výhodné ceny. Neplatíte za přebujelé reklamy nebo drahé ambasadory, kteří jen značce propůjčují svou tvář. Platíte pouze za prvotřídní výzkum, vývoj a nespornou kvalitu.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
I Dew Care Cat Headband - kosmetická čelenka
185 Kč

Kosmetická čelenka 1ks

Kód: 3663/BIL
miniscoo
200 Kč
465 Kč (–56 %)

Dárkový set mini smývatelných masek 3ksx15ml Cake My Day 15ml Matcha Mood 15ml Berry Grovy 15ml

Kód: 5269

Značka korejské kosmetiky I Dew Care byla vytvořena s cílem nabídnout co nejzábavnější a nejúčinnější péči o pleť. Od hravého obalu až po účinnost produktů se snaží potěšit jedinečnými texturami, lahodnými vůněmi a skutečnými viditelnými výsledky v péči o pleť. Receptury všech produktů korejské značky I Dew Care jsou klinicky testované a obsahují složky, které jsou pro pleť  a zároveň i naši planetu bezpečné.

Značka pro své produkty využívá pouze pečlivě vybrané receptury vyvinuté v Jižní Koreji, které jsou navrženy tak, aby nejen potěšily, ale také aby vám přinesly výsledky v péči o pleť, které chcete vidět každý den při pohledu do zrcadla. Spojením seriózní vědy a krásy značka poskytuje základní, přesto účinnou korejskou péči o pleť, která funguje pro všechny typy pleti, i tu citlivou.

Korejská kosmetika I Dew Care není při své výrobě žádným způsobem testovaná na zvířatech a je veganská.