MASKY NA TĚLO

Korejské masky na tělo jsou plné přírodních hydratačních složek, které vaši pokožku nejen krásně vyživí, ale i zhydratují a zjemní. Vyzkoušejte hydrogelovou masku na krk  a dekolt pro hebkou a pružnou pokožku na krku a dekoltu, která je náchylná k vysušení a tvorbě vrásek. Nebo zjemněte svá chodidla hydratační maskou na nohy, která nejen, že odstraní ztvrdlou kůži, ale také vaše chodidla krásně vyživí, zjemní a zhydratuje. Kůže na rukou je úplně jiná než na zbytku těla – je silnější a citlivější na dotek. Proto je dobré čas o času dopřát našim rukám péči a hydrataci v podobě výživné masky na ruce.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
Mediheal Theraffin Hand mask - hydratační maska na ruce
80 Kč

Jednorázová hydratační maska na ruce 1pár

Kód: 3207
footmask1
90 Kč

Vyživující maska na nohy s hydratačním účinkem 1pár

Kód: 5436
handmask1
90 Kč

Jednorázová hydratační maska na ruce 1pár

Kód: 5424
Medi-Peel Premium Naite Thread neck cream - liftingový krém na krk a dekolt
585 Kč

Luxusní liftingový krém s proti-vráskovým účinkem na krk a dekolt 100ml

Kód: 3270
self magazin1
880 Kč
990 Kč (–11 %)

Multibalení masek na obličej a tělo 8ks

Kód: 6595

Hydratační korejské masky na tělo

Jistě všichni známe plátýnkové masky na pleť. Co si ale představit pod korejskými maskami na tělo a jak je co nejlépe využít? Jedná se o všechny ostatní masky, které nevyužijeme na obličej. Na výběr jsou masky na nohy, ruce či dekolt a krk.

Masky na nohy a ruce lze pořídit ve formě návleků, kdy si je natáhneme na partie k tomu určené a necháme působit. Obvykle jsou korejské masky na tělo nabité přírodními hydratačními ingrediencemi, jako je bambucké máslo, aloe vera, kolagen, hlemýždí sekret či glycerin.

Korejské masky na ruce a nohy, stejně jako plátýnkové masky na obličej, jsou na jedno použití. Uvnitř rukavic nebo ponožek je velké množství séra, které se během působení vpíjí do pokožky a dodá jí potřebnou hydrataci. Po sundání masky na tělo stačí nevstřebané sérum rozetřít, doku se zcela nevsákne do pokožky a ani kapka nepřijde nazmar. 

Potřebujete-li rychle napravit extra suchou pokožku na rukou či nohou, vyzkoušejte tyto jednorázové elixíry!