Masážní válečky

Masážní válečky na pleť (jade rollers) prokrvují pokožku obličeje, a tím napomáhají k lepšímu vstřebávání masek a sér. Pravidelná masáž je vhodná také pro eliminaci otoků, zdokonalení kontur obličeje a rozjasnění. Před použitím navíc můžete váleček na pleť umístit na pár minut do lednice, dosáhnete tak příjemného chladivého efektu.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
SPOKOY Jade Rollers
705 Kč

Krystalový masážní váleček na pleť OBSIDIÁN

Kód: 1972
SPOKOY Jade Rollers
705 Kč

Krystalový masážní váleček na obličej BÍLÝ JADEIT

Kód: 1969
SPOKOY Jade Rollers
705 Kč

Krystalový masážní váleček na obličej JADEIT

Kód: 1963
SPOKOY Jade Rollers
705 Kč

Krystalový masážní váleček na obličej RŮŽENÍN

Kód: 1960

Masážní pleťové válečky jako domácí obličejové SPA

Masážní válečky jsou revoluční pomůckou k domácímu liftingu pleti. Jde o nejnovější trend v korejské péči o pleť. Kromě energetických účinků mají pro pleť i spoustu jiných pozitivních účinků. Dokáží uzavírat póry, zmírňují otoky a tmaví kruhy pod očima, zlepšují krevní oběh a uvolňují obličejové svaly, čímž působí proti vráskám. Používáním korejského masážního válečku může dojít k lehkému začervenání pleti, to ale po chvíli zmizí. Je to způsobeno právě prokrvením pleti a zvýšení mikrocirkulace krve.

Vyberte si svůj masážní váleček a použijte jej s oblíbeným korejským pleťovým sérem. Můžete také nanést korejskou plátýnkovou masku a masážním válečkem chvíli jemnými pohyby přes masku přejíždět. Odměníte se hladkou a vypnutou pletí a účinnost séra se zmnohanásobí.

Masážní válečky se použitím nelimitují pouze na obličej, ale můžete je využít i na masáž krku, šíje, zad nebo partií postižených celulitidou.