Pleťové vody

Pleťové vody mají blahodárné účinky na pleť, a pokud je to čistě přírodní organická květinová či bylinková pleťová voda, tak o to je to jen lepší.  Neobsahují konzervační látky ani alkohol.  Působí chladivě, pokožku zregenerují a zklidní. Jejich vůně má uvolňující a zklidňující vliv na lidské smysly, díky čemuž se budete cítit velmi příjemně. Je v nich ukryta čistá přírodní síla rostlin, která pomáhá. 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
image0
Vegan BESTSELLER
465 Kč
855 Kč (–46 %)

Hydratační pleťové tonikum se Zeleným čajem 500ml

Kód: 1792
AFD4A56A D8E3 4D0B 808B 41BD813BED65
Vegan
465 Kč
855 Kč (–46 %)

Exfoliační, hydratační okurkové tonikum 500ml

Kód: 1795

Hydratační korejské pleťové vody pro každý typ pleti

 

Pleťové vody jsou často plné rostlinných extraktů, pleť tonizují, hydratují a osvěžují. Hodí se pro jakýkoliv typ pleti a dá se používat v jakémkoliv ročním období.

Místo pleťové vody lze použít i korejský toner, který se pomocí rosící lahve nastříká přímo na obličej a krk, který je třeba ihned zvlhčit nebo jen připravit na hydratační péči, jež následuje po vyčištění pleti.

Hydrataci jako takovou je třeba samozřejmě doplňovat i zevnitř pitím dostatečného množství vody.

Pleťové korejské vody nezpůsobují pocity lepivosti na pleti a nemusí se již nadále oplachovat. Nenajdeme v nich také žádný dráždivý a vysušující alkohol, pouze samé přírodní hydratační suroviny, jako např. kokosová nebo okurková voda, zelený čaj či panthenol.

Pleťovou vodu můžeme také po vzoru Korejek používat na obličej před nanesením pleťové masky či hydratačního krému. Díky tomu si zajistíme lepší vstřebatelnost látek z obou produktů.