VLASOVÁ SÉRA

Korejská vlasová séra jsou vysoce koncentrované vlasová séra, které opravují i to největší poškození vlasů způsobené stylingem a barvením. Obsahují speciální koktejly blahodárných olejů: arganový, kaméliový, kokosový, meruňkový, marulový, jojobový a olivový. Vlasová séra také pomáhají opravit roztřepené konečky a omlazují suché, zacuchané a drsné vlasy. Zlepšují také pevnost, pružnost a lesk vlasů. 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
2B5C87A8 0997 47B8 B8F4 0236B3ECEC27
135 Kč

Vyživující Ampule na vlasy s keratinem 10 ml

Kód: 2673
Kundal Hair serum  - regenerační vlasové sérum
328,50 Kč
365 Kč (–10 %)

Regenerační vlasové sérum s jemnou vůní 100 ml

Kód: 1408/AMB
Nine Less Daily Intense Nourishing Hair Essence - Intenzivně vyživující vlasová essence
375 Kč
425 Kč (–12 %)

Intenzivně vyživující, hydratační essence na vlasy 120ml

Kód: 2946

Koncentrovaná korejská vlasová séra pro hloubkovou výživu a regeneraci poškozených vlasů

 

Vlasová séra jsou velmi koncentrované produkty z korejské kosmetiky, které dokáží napravit i to největší poškození vlasů. Jsou ještě o něco výživnější než vlasové oleje. Mají podobné použití a stejně jako vlasové oleje jsou bohaté na přírodní oleje, které vyživují vlasy a zacelují roztřepené konečky.

Korejská vlasová séra jsou obvykle směsicí arganového, jojobového, mandlového, kokosového či olivového oleje. Přírodní oleje ve vlasových sérech působí na vlasy blahodárně a dokáží si poradit i s těmi nejpoškozenějšími vlasy. 

Velmi praktické je sérum na vlasy ve spreji, které se jednoduše nastříká přímo na čisté, ručníkem vysušené vlasy. Ty se pak jen rozčešou hřebenem a nechají volně uschnout na vzduchu.Vlasy jsou pak krásně hebké, lesklé a elastické. 

Vlasové korejské sérum dokonale ovlivňuje stav vlasů, ty jdou pak snadno rozčesávat jako po použití kondicionéru a celkově si zachovávají zdravý vzhled.