Klavuu

Klavuu je značka, která se zaměřuje na sílu výtažků z přírodních perel pro rozjasnění a hydrataci pleti. Všechny jejich produkty obsahují perly a výtažky z mořských rostlin jedny z osvědčených složek péče o pleť, které se po staletí používají k rozjasnění a hydrataci pleti. Přírodní perly obohacují, hydratují a zpevňují pokožku pro zářivější pleť.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
Klavuu Nourishing Care Lip Sleeping pack - vyživující noční maska na rty
440 Kč

Intenzivně hydratační a regenerační maska na rty  20g

Kód: 3879/BER
Klavuu UV Protection Fresh sun gel SPF50+/PA++++ - ochranný pleťový krém SPF50+/PA++++
495 Kč

Ochranný pleťový krém s gelovou konzistencí SPF50+/PA++++   50ml

Kód: 3882
Klavuu White Pearlsation cream SPF30PA++ - multifuknční rozjasňující krém s ochranným faktorem SPF30PA++
Tip
585 Kč

Multifunkční rozjasňující krém 5v1 s výtažkem z perel SPF30PA++  30ml

Kód: 3975

Název korejské značky Klavuu vznikl spojením dvou švédských slov "Klar" a "Vuu", což v překladu znamená "jasný" a "pohled". Společně tato slova představují filozofii dodávání jasných a čistých produktů. Logo korejské značky Klavuu má tvar perly, která představuje věčné dědictví, čistou krásu a cennou energii oceánu.

Značka Klavuu usiluje o udržitelný způsob žití a soužití a snaží se vyrábět kosmetiku s vynikající účinností. Snaží se o udržitelnost životního prostředí díky využití udržitelných surovin.

Vyzkoušejte korejský bestseller značky Klavuu - noční regenerační masku Klavuu Nourishing Care Lip Sleeping pack. Jde o noční ošetření suchých, šupinatých a popraskaných rtů. Tato nelepivá péče na rty s obsahem fyto olejového komplexu a olejů z avokáda, sladkých mandlí a meruněk zabraňuje vysychání rtů a zároveň vyhlazuje odumřelé kožní buňky. Má také balzámovou texturu a jemnou příchuť berry, kokosu nebo vanilky.