Tvářenky

Korejky na nás zapůsobí svým porcelánovým tónem pleti s lehce růžovými tvářemi. V tomto případě tvář vydává slabou záři. Dosažení tohoto účinku bude jednoduché pomocí speciální korejské tvářenkyKorejské tvářenky by se měly používat pouze v přírodních odstínech - broskev, růžová, béžová. Nanášejí se nadýchaným štětcem na horní část lícních kostí, aby se vytvořil efekt zvedání.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem
face3
Vegan
765 Kč

Multifunkční paletka na obličej a oči

Kód: 3789/MOO
15205D22 61A5 4BBC A3D4 B50DE295E52F Kód: 2230/ODS
peach chip
295 Kč

Tvářenka s hedvábným finišem

Kód: 3453/PEA
artclass1 Kód: 3669
derosee1
515 Kč

Tvářenka se saténovým finišem 9.5g

Kód: 3678/DE
highlighter1 Kód: 3681

Tvářenky pro zdravě a zářivě vypadající pleť

Tvářenky jsou v korejské kosmetice oblíbeným produktem. Korejky totiž rády září a toho se dosáhne pomocí tvářenky. Tvářenka podtrhnete tvar obličeje a získáte přirozený vzhled pleti. 

Tvářenky jsou dostupné v jednom odstínu nebo ve třech v jediném balení. Základní odstín tvářenky slouží pro přirozený finiš, druhý pro jasnější vzhled a třetí pro výraznější efekt. Záleží tedy jen na vás, s jakou intenzitou se spokojíte.

Korejky rády kouzlí na tvářích nejen s matnými korejskými tvářenkami, ale často místo tvářenky sahají i po blyštivém rozjasňovači, který podél lícních kostí navrství. Tím se myslí především rozjasňovače v přirozené perleťové růžové barvě, které hezky odráží světlo. Rozjasňovač dodá tvářím jiný rozměr a dodává onen kýžený zářivý vzhled.

Rozjasňovač se nanáší na místa, která na obličeji odráží světlo, tedy na lícní kosti, kořen nosu, bradu, čelo a pod oči.