Tvářenky

Korejky na nás zapůsobí svým porcelánovým tónem pleti s lehce růžovými tvářemi. V tomto případě tvář vydává slabou záři. Dosažení tohoto účinku bude jednoduché pomocí speciální korejské tvářenkyKorejské tvářenky by se měly používat pouze v přírodních odstínech - broskev, růžová, béžová. Nanášejí se nadýchaným štětcem na horní část lícních kostí, aby se vytvořil efekt zvedání.

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem
AMUSE Vegan Face All Palette - Multifunkční paletka na obličej
Vegan BESTSELLER
765 Kč

Multifunkční paletka na obličej a oči

Kód: 3789/MOO
rom&nd Better than Cheek - tvářenka
295 Kč

Tvářenka s hedvábným finišem

Kód: 3453/PEA
Too Cool for School  Artclass By Rodin Shading Modern - konturovací paletka Kód: 3669
Too Cool for School Artclass By Rodin  Blusher - tvářenka
515 Kč

Tvářenka se saténovým finišem 9.5g

Kód: 3678/DE
Too Cool for School Artclass By Rodin Shading Classic - konturovací paletka
Tip
575 Kč

Konturovací paletka 9,5g

Kód: 3993
sisua1
Vegan
325 Kč

Rozjasňující gelová tyčinka na pleť 7g

Kód: 6053

Tvářenky pro zdravě a zářivě vypadající pleť

Tvářenky jsou v korejské kosmetice oblíbeným produktem. Korejky totiž rády září a toho se dosáhne pomocí tvářenky. Tvářenka podtrhnete tvar obličeje a získáte přirozený vzhled pleti. 

Tvářenky jsou dostupné v jednom odstínu nebo ve třech v jediném balení. Základní odstín tvářenky slouží pro přirozený finiš, druhý pro jasnější vzhled a třetí pro výraznější efekt. Záleží tedy jen na vás, s jakou intenzitou se spokojíte.

Korejky rády kouzlí na tvářích nejen s matnými korejskými tvářenkami, ale často místo tvářenky sahají i po blyštivém rozjasňovači, který podél lícních kostí navrství. Tím se myslí především rozjasňovače v přirozené perleťové růžové barvě, které hezky odráží světlo. Rozjasňovač dodá tvářím jiný rozměr a dodává onen kýžený zářivý vzhled.

Rozjasňovač se nanáší na místa, která na obličeji odráží světlo, tedy na lícní kosti, kořen nosu, bradu, čelo a pod oči.