IPSE

IPSE je přední prémiová značka korejské kosmetiky, která využívá inovací pro kvalitu svých produktů. Využívá přírodní ingredience s kombinací moderních vědeckých postupů pro řešení každého kožního problému. 

Název značky IPSE je odvozen z latiny a znamená "udělej se krásnou". IPSE dělá v každodenním životě své zákazníky krásnými již 20 let. 

Snaha IPSE je dopřát vaší pleti vše, co potřebuje. Využívá minimální množství chemických složek pro maximální efekt. 

Produkty IPSE jsou hypoalergenní, bez syntetických látek, minerálů a ve složení najdete pouze ekologicky šetrné ingredience. 

Vyzkoušejte luxusní prémiovou anti-age řadu IPSE Botonix Age pro celodenní hydrataci pleti a mladistvou pleť bez linek a vrásek.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
botonoči
635 Kč

Luxusní oční krém s Botoxovým efektem 20ml

Kód: 6342
ipsenoc
765 Kč

Intenzivně vyživující noční maska se zklidňujícími účinky 120ml

Kód: 6550
botkrem
975 Kč

Luxusní pleťový krém s Anti-aging účinkem 50ml

Kód: 6345
botonixserum
980 Kč

Luxusní pleťové sérum s obsahem 24K zlata s omlazujícím účinkem 60ml

Kód: 6321

Značka korejské kosmetiky IPSE od svého založení v roce 1996 provozuje téměř 1000 obchodů po celé Číně. Od té doby se stala vyhledávanou globální značkou a prostřednictvím veletrhů a výstav ukazuje světu své prvotřídní korejské produkty a zároveň tak rozšiřuje svoji distribuční síť po celém světě. 

Více než 5 % svých tržeb společnost IPSE reinvestuje do výzkumu a vývoje svých produktů, aby společnost dosáhla maximálních účinků s harmonií ekologických složek.

Dopřejte si díky IPSE luxusní a nevšední zážitek z péče o pleť. Vše ve zcela bezpečné hypoalergenní kvalitě a bez chemických přísad škodlivých pro pleť.

Bestsellerem značky IPSE je omlazující řada Botonix Age, která dokonale napodobuje efekt botoxu s téměř okamžitým účinkem. 

Vyzkoušejte na vlastní kůži omlazující koreský pleťový krém s botoxovým efektem IPSE Botonix Age-Defying cream, luxusní korejské pleťové sérum IPSE Premium Botonix Age-Defying Ampoule nebo oční krém IPSE Botonix Age-Defying Eye concentrate cream pro maximální efekt redukce vrásek a dlouhodobého efektu mladistvě vypadající pleti.