VLASOVÁ TONIKA

Vlasová tonika mají blahodárné účinky na vlasovou pokožku a podporují regeneraci a růst vlasů. Napomáhají revitalizaci vlasů, posilují vlasové kořínky a ochrannou bariéru pokožky. Stimulují růst vlasů. Vlasové tonikum proti vypadávání vlasů při pravidelném používání snižuje množství vypadaných vlasů.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
ampulepee1
95 Kč

Chladivý peeling na pokožku hlavy 20ml

Kód: 5499
Kundal Head Spa Scalp care - vlasové tonikum proti vypadávání vlasů
Novinka
345 Kč

Vlasové tonikum zamezující vypadávání vlasů s kofeinem 100ml

Kód: 2236
brushshampo
195 Kč

Silikonový masážní kartáč na masáž hlavy 1ks

Kód: 5069
Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Derma scalp Tonic - tonikum proti vypadávání vlasů s Peptidy
465 Kč

Posilující tonikum proti vypadávání vlasů s Peptidy 150ml

Kód: 3564

Účinná korejská vlasová tonika na poškozené vlasy

Vlasové tonikum je obvykle bezoplachovým koncentrovaným přípravkem na poškozené vlasy. Vlasová tonika jsou v korejské kosmetice určeny na okamžitou regeneraci a hloubkovou hydrataci narušených a unavených vlasů. Dobře si poradí i s vlasovou pokožkou, kterou osvěžují. Díky tomu účinně zamezuje tvorbě lupů a zabraňuje vypadávání vlasů. Pro zdravé a zářivé vlasy si udělejte masáž vlasové pokožky díky korejskému vlasovému toniku bohaté na bylinné extrakty. Součástí vlasových tonik je často extrakt z rozmarýnu, známý pro své čistící, osvěžující a antibakteriální účinky.

V neposlední řadě korejská vlasová tonika chrání vlasy před poškozením vlivem slunečního záření, při tepelném stylingu či jiných úpravách vlasů. 

Vlasová tonika se používají na čisté a umyté vlasy, aby byly schopny přijmout v co největší míře aktivní látky z přípravku. 

Vlasová tonika se dají použít po celé délce vlasů, protože vlasy nijak nemastí a neslepuje.