Dr.Jart+

Produkty Dr. Jart + reagují na širokou škálu problémů s pokožkou, od prvních vrásek přes nedokonalosti a akné až po pnutí a šupinky. Jde o kosmetiku, která v sobě spojuje ty nejlepší ingredience, inovace a do detailu propracované obaly vznikající ve spolupráci s umělci a designéry. Značka si zaslouží vaši pozornost především, pokud patříte mezi milovníky plátýnkových masek –⁠ ty od Dr. Jart + jsou totiž celosvětovým fenoménem!

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem
Dr. Jart+ Rejuvenating Beauty Balm Silver label+ Brightening - rozjasňující BB krém s ochranným faktorem SPF35/PA++
815 Kč

Rozjasňující luxusní BB krém s ochranným faktorem SPF35/PA++ 40ml

Kód: 3222
Dr. Jart+ Ceramidin Lipair - balzám na rty s ceramidy
275 Kč

Hydratační balzám na rty s Ceramidy 7g

Kód: 2487
Dr.Jart+ Cryo Ruber with Brightening Vitamin C - rozjasňující Cryo maska s vitamínem C
295 Kč

Zpevňující dvoukroková gumová maska s rozjasňujícím účinkem a vitamínem C 4g+40g

Kód: 4206
Dárkové balení
95 Kč

Dárkové balení

Kód: 2314/MOD
Dr. Jart+ BB Beauty Balm Black Label+ SPF25/PA++ Whitening - rozjasňující, krycí BB krém s dlouhotrvajícím efektem a ochranným faktorem
815 Kč

Prémiový rozjasňující BB krém s ochranným faktorem SPF25/PA++ 40ml

Kód: 3336
Dr.Jart+ Peeling solution - čistící, peelingová maska
Tip
80 Kč
125 Kč (–36 %)

2-kroková peelingová maska 4g+23g exp:28.4.2024

Kód: 3918

Značka korejské kosmetiky Dr. Jart+ využívá nejpokročilejší technologie péče o pleť a nejbezpečnější ingredience k vytvoření průlomových receptur. Značka spolupracuje s týmem odborných dermatologů, kteří kombinují osvědčené metody s moderními inovacemi. Značka Dr Jart+ léčí každodenní potíže s péčí o pleť pomocí léčivých receptur, které vyrovnávají pleť.

Značka Dr.Jart+ získala od doby svého založení celou řadu ocenění v prestižních časopisech a jejich moderní obaly navíc získaly ocenění v soutěžích iF Design Awards, N Awards, The Korea Grand Prize a na korejském ministerstvu obchodu a průmyslu. Díky nejpokročilejší korejské technologii péče o pleť používá Dr. Jart+ bezpečné ingredience k vytvoření průlomových receptur.

Dr. Jart+ nabízí mnoho řad péče o pleť, které jsou pečlivě sestaveny z těch nejlepších receptur a ingrediencí. Řada korejské kosmetiky Dr. Jart+ Ceramidin je jednou z jejich nejprodávanějších řad. Vyzkoušejte například hydratační pleťový krém Dr. Jart+ Ceramidin cream. Je určena na hloubkovou hydrataci, obnovu a reparaci kožní bariéry.

Oblíbené jsou také proslulé gumové pleťové masky Dermask, jako je hydratační Dr. Jart+ Dermask Shaking Rubber Hydro Shot.