Korejské oleje na vlasy

Vlasové oleje brání třepení a poletování vlasů, dodávají jim uhlazený a zdravý vzhled. Doporučujeme vám Korejské oleje na vlasy, které jsou bohaté na antioxidanty a přírodní složky. Tyto oleje na vlasy vyhlazují vrchní vrstvu vlasů a vytváří přirozenou ochrannou bariéru, která pomáhá chránit vlasy před poškozením.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
brushshampo
195 Kč

Silikonový masážní kartáč na masáž hlavy 1ks

Kód: 5069
arganoil
615 Kč

Hydratační Arganový olej na vlasy 100ml

Kód: 5102
oil velky
od 115 Kč

Hydratační olej na vlasy

Kód: 4769/10

Pečující korejské vlasové oleje pro zdravé a lesklé vlasy

Korejské vlasové oleje, jak už název napovídá, mají složení bohaté na přírodní oleje, které uhlazují povrch vlasů a vyživují vlasy do hloubky. Mohou být použity jako intenzivní kúra před mytím vlasů nebo následně po umytí vlasů jako bezoplachová péče. Po umytí vlasů je třeba ovšem použít malé množství přípravku, aby vlasy nepůsobily mastně. Stačí pár kapek korejského oleje například na roztřepené konečky, které se okamžitě zacelí a vlasy získají oslnivý lesk a hebkost. 

Vlasový olej je možné použít i na vlasový zábal, který se nechá působit přes noc pro ještě větší regeneraci vlasů.

Díky korejským vlasovým olejům zabráníte lámání vlasů, ty pak budou silné a odolné. Olej také chrání vlasy před vnějším poškozením z používání stylingových přípravků. Vlasový olej totiž na vlasu vytvoří pomyslnou ochrannou bariéru, která vlas chrání před poškozením.

Zkuste po umytí vlasů použít vlasový olej a budete překvapeni jeho účinky!