PEELINGY NA RTY

Odstraňte ze svých rtů suchou, šupinatou a odumřelou pokožku, aby byly krásně jemné a hladké. Než dodáte svým rtům hydrataci, je nezbytné odstranit tuto odumřelou vrstvu pokožky s použitím Peelingu na rty. Peeling na rty pomáhá účinně hydratovat rty a dává vaší rtěnce nebo balzámu na rty hladší základ, po kterém krásně klouže. Použití peelingu na rty zabraňuje také loupání a praskání rtů, takže vaše rty zůstanou krásné a bezchybné po celý den.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Dear Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish - pleťový peeling s černým cukrem
Vegan
295 Kč
699 Kč (–57 %)

Jemný pleťový peeling 110g    

Kód: 140

Vyhlazující korejské peelingy pro neodolatelné rty

Stejně jako si dopřáváme peeling obličeje nebo těla, zapomínat bychom neměli ani na rty. Rty si obvykle natřeme hydratačním balzámem na rty v domnění, že jsme pro své rty udělali maximum. Ovšem pokožka rtů je velmi tenká a citlivá a vyžaduje speciální péči. 

Naše rty také nemají žádné mazové žlázy, proto musí korejský peeling na rty i dostatečně hydratovat. Ve složení tak obvykle najdeme velké množství olejů či hutné bambucké máslo.

Peeling na rty by měl i dobře chutnat, proto je většinou na bázi cukru. Po použití peelingu se z povrchu rtů odstraní odumřelé kožní buňky, které se vlivem vysušení odlupují. Rty jsou pak hezky jemné a snadno tak přijímají výživné látky z balzámu na rty a barva ze rtěnky na nich vypadá přitažlivěji. Po peelingu na rty jsou rty i dobře prokrvené, vypadají zdravě a jsou jemné a šťavnaté k zulíbání. 

Korejský peeling na rty stačí provádět 1-3x týdně, ideálně ale podle potřeby.