ZUBNÍ PASTY

Korejské zubní pasty mají bohatou chuť, ale zároveň jsou prakticky bez zápachu. Většina zubních past je gelová nebo krémová. Jsou husté, silné, často bezbarvé nebo průsvitné a velmi dobře pění. Po vyčištění zůstanou zuby po dlouhou dobu hladké, plak se neobjeví. Hojivé korejské zubní pasty úspěšně zmírňují ztmavnutí skloviny, jsou doporučeny pro použití při problémech s dásněmi, například se zvýšenou citlivostí a krvácením. Korejské zubní pasty se vyznačují také přidáním různých vitamínů například C, E, A, které mají příznivý účinek na dásně, posilují zuby.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Kundal Dent Toothpaste Herb Mint - zubní pasta s bylinami a Mátou peprnou
320 Kč
420 Kč (–23 %)

Svěží zubní pasta s příchutí Máty peprné 3 x 150g

Kód: 1555

Kompletní korejská péče o dentální hygienu

Korejci se neomezují pouze na ranní a večerní čištění zubů, jako my Evropané. Na každém pracovišti mají Korejci zubní kartáčky, které využívají po každém jídle. Není tedy nic neobvyklého, pokud narazíte na někoho i v nákupním centru, jak si na toaletě dává zubní pastu na kartáček. My obvykle zubní hygienu mezi jídly řešíme žvýkačkou, ale nemyslíme přitom na zuby, nýbrž na svěží dech. 

Korejci tedy kladou důraz na zevnějšek jako takový a k tomu čisté a bílé zuby bezesporu patří. Díky pravidelnému čištění zubů tak nemusí řešit usazování zubního plaku a kamene, nemusí také často trpět u zubaře se zubními kazy. My obvykle chodíme k zubaři, až problém nastane. A to je teprve problém. Prevence je ale mnohem důležitější a vybrat si kvalitní zubní pastu je základ.

Korejské zubní pasty jsou bohaté na vitaminy a minerály, mají příznivé účinky nejen na zuby, ale i na dásně. Svěží příchuť díky mátě peprné je samozřejmostí.