NINE LESS

Značka NINE LESS přináší korejské vlasové produkty, které spojují přírodní ingredience a technologie v dokonalé harmonii, aby poskytovaly profesionální péči doma. Věří v synergii přírodních ingrediencí a technologií.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
Bez názvu
Vegan
395 Kč

Intenzivně vyživující a hydratační kondicionér na vlasy 200ml

Kód: 2943
essence vlasy
425 Kč

Intenzivně vyživující, hydratační essence na vlasy 120ml

Kód: 2946
šampon11
Vegan
395 Kč

Vyživující vlasový šampon s nízkým pH 300ml

Kód: 2949
treatment11
395 Kč

Hloubkově vyživující regenerační kůra na vlasy s  hedvábnými Aminokyselinami 200ml

Kód: 2952
peelingshampoo
395 Kč

Čistící peelingový šampon 150ml

Kód: 2955

Korejská značka Nine Less nabízí velkou škálu korejské vlasové kosmetiky, která spojuje přírodní ingredience a nejmodernější technologie tak, aby poskytovaly profesionální péči i v pohodlí domova. 

Vlasová korejská kosmetika Nine Less je vhodná pro všechny typy vlasů, dokonale pečuje o vlasy i samotnou pokožku hlavy a je určena na každodenní použití.

Téměř všechny složky jsou vegansky certifikované, s použitím minimálního množství chemických složek.

Vyzkoušejte oblíbený korejský vlasový šampon Nine Less Daily Intense Nourishing Shampoo,  ideální pro každodenní použití. Šampon nedráždí ani nevysušuje pokožku hlavy, přesto odvede skvělou práci při odstraňování všech nečistot, aniž by vaše vlasy zůstaly neumyté! Mírně kyselé pH činí proces čištění pohodlnějším pro pokožku hlavy i pro vlasy a zabraňuje přílišnému otevírání vlasových šupinek.

Nepostradatelným doplňkem ke korejskému šamponu je Nine Less Daily Intense Nourishing Conditioner, který je ideální pro majitelky poškozených, suchých vlasů na konečcích, vyčerpaných každodenním stylingem a dalšími vnějšími faktory.