SPOKOY

Spokoy je slovenský projekt, který se zaměřuje nejen na krásu zevnějšku, ale také na vnitřní pohodu a spokojenost. S masážními válečky Spokoy si můžete vychutnat svou každodenní chvilku radosti a zastavit se v dnešním uspěchaném světě.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
Dárkové balení
95 Kč

Dárkové balení

Kód: 2314/MOD
SPOKOY Jade Rollers
705 Kč

Krystalový masážní váleček na pleť OBSIDIÁN

Kód: 1972
SPOKOY Jade Rollers
705 Kč

Krystalový masážní váleček na obličej BÍLÝ JADEIT

Kód: 1969
SPOKOY Jade Rollers
705 Kč

Krystalový masážní váleček na obličej JADEIT

Kód: 1963
SPOKOY Jade Rollers
705 Kč

Krystalový masážní váleček na obličej RŮŽENÍN

Kód: 1960

V případě značky Spokoy nejde o korejskou značku, ale o speciální slovenský projekt zaměřený na vnitřní pohodu a rovnováhu. Hlavním posláním projektu je změnit to jak přemýšlíme o péči o sebe. Jen díky každodenním vzácným momentům radosti lze najít ten správný vnitřní balanc.  Motto: "Spokojenost je pocit, proto chceme vnést trochu relaxu do tvého života, aby ses cítila jako tvoje nejkrásnější já."

Dopřejte si dokonalý relaxační rituál v péči o vaši pleť s přidáním masážního válečku Spokoy k vaší každodenní kosmetické rutině. Tento masážní váleček je speciálně vyvinutý pro procedury kombinující wellness se zlepšením mikrocirkulace. Krystalový masážní váleček na tvář Spokoy se používá k masáží tváře, které zmírňuje napětí ve svalech a promění váš domov na skutečné lázně.

Masáž obličeje se považuje za předchůdce akupunktury a patří k starodávným a stále oblíbeným kosmetickým procedurám.

Při pravidelném používání, masáž obličeje stimuluje lymfodrenáž a zlepšuje krevní oběh, který spouští produkci elastinu a kolagenu.