NEED:ON Papaya Enzyme Powder Cleanser - jemný enzymatický čistící pudr s extraktem z Papáje

Jemný enzymatický čisticí pudr pro hladkou, jasnou a svěží pleť 55g

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno
Možnosti doručení
Kód: 10429
525 Kč
NEED:ON Papaya Enzyme Powder Cleanser - jemný enzymatický čistící pudr s extraktem z Papáje
0C5A3100
Novinka

Čisticí pudr na obličej s papájovými enzymy obsahuje přírodní enzym z papáji, o kterém je známo, že rozjasňuje a exfoliuje pleť, a obsahuje vitamíny A a C. 

Inovativní enzymatický čisticí prášek se při kontaktu s vodou promění v jemnou pěnu. Šetrně, ale účinně odstraňuje nečistoty, přebytečný maz i odumřelé kožní buňky, aniž by narušoval přirozenou rovnováhu pleti.

Díky obsahu papájového enzymu (papainu) pomáhá rozjasnit pleť, zjemnit její texturu a podpořit zdravý vzhled pokožky. Čisticí prášek je ideální pro každodenní použití, včetně citlivé pleti, a zanechává pleť čistou, hebkou a svěží.

Mezi benefity produktu patří

jemně, ale účinně čistí pleť

enzymaticky exfoliuje bez mechanického tření

rozjasňuje a vyhlazuje pleť

nevysušuje ani nedráždí

vhodný pro všechny typy pleti

Hlavní složky a jejich účinky

Papaya Enzyme (Papain) jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky, rozjasňuje pleť a sjednocuje její tón, zjemňuje texturu pokožky bez podráždění

Niaciamid pleť zklidňuje, rozjasňuje a posiluje její bariéru. Pomáhá zmírňovat zarudnutí, záněty a zklidňuje pleť během procesu čištění.  Pomáhá vyrovnávat produkci kožního mazu, což v kombinaci s hloubkovým čištěním enzymů vede k matnějšímu vzhledu a prevenci ucpávání pórů.

Kyselina Hyaluronová zabraňuje pocitu "stáhnuté" a suché pleti. Posiluje přirozenou ochrannou bariéru pleti a pomáhá ji chránit před vnějšími vlivy. Zanechává pleť po očištění hebkou a vláčnou.

Extrakt z Heřmánku pomáhá redukovat projevy akné a jiných zánětlivých kožních onemocnění. Pomáhá předcházet vysušení pokožky během čistícího procesu, zlepšuje stav suché a šupinaté pleti. Obsažené flavonoidy chrání pleť před volnými radikály. 

Použití

Nasypte malé množství prášku do dlaně, přidejte vodu a vytvořte jemnou pěnu. Aplikujte na vlhkou pleť, jemně masírujte a důkladně opláchněte.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící pěny
EAN: 8809054704887
Typ pleti: suchá, problematická, smíšená, mastná, normální, zralá
? Složení: Hydrogenate Microcrystalline Cellulose, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glycinate, Mannitol, Sodium Cocoyl Isethionate, Magnesium Stearate, Ethylcellulose, Papain, Water, Butylene Glycol, Hyaluronic Acid, Palmitoyl Tripeptide-1, Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Himanthalia Elongata Extract, Saccharomyces/Grape Ferment Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Pearl Extract, 1,2-Hexanediol, Sodium Chondroitin Sulfate
Bezpečnostní upozornění: Pouze pro externí použití. Neaplikujte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Pokud se při používání přípravku objeví vyrážka, přestaňte jej používat a poraďte se s lékařem. Vyhněte se kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před vysokými teplotami nebo přímým slunečním zářením.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Zástupce výrobce v EU : AF Pharma Service Europe SL
Adresa zástupce v EU : Muntaner 281, 5 1 Barcelona 08021 Španělsko

Podobné produkty

KGUpFy1229852 0 dgl CZ
590 Kč

Enzymatický čistící pudr s Ceramidy 30ks

Kód: 8142
6c75e5ff335429105b85fbd1e9c86495 anua rice enzyme brightening cleansing powder 40g 6
490 Kč

Rozjasňující enzymatický čistící pudr s rýžovým extraktem 40g

Kód: 7171
hanskin vitamin c glow powder cleanser 70g
625 Kč

Enzymatický čistící pudr s Vitamínem C 70g

Kód: 5412
by wishtrend by wishtrend green tea enzyme powder wash 110 g 3 1800x1800
Vegan BESTSELLER
590 Kč

Jemný čistící pudr 110g

Kód: 338
softenzymepowder (1)
612 Kč

Enzymatický pudr pro čištění pleti 60g

Kód: 8457