Missha Perfect Eyelash Curler - kleštičky na řasy

Kleštičky na řasy 1ks

Dostupnost Skladem
Kód: 4062
105 Kč
Missha Perfect Eyelash Curler - kleštičky na řasy

Vylepšete svůj vzhled a získejte dlouhotrvající, dramatické natočení řas s těmito kleštičkami na řasy vytvořenými speciálně pro přesné a snadné použití.

Zakřivené řasy z každého úhlu. Délka svorky je tak akorát a kleštičky jemné a snadno se používají, takže to zvládnou i začátečníci.

Kleštičky mají silikonové podložky, které pomáhají sevřít ty nejjemnější řasy, super bezpečné, aniž by došlo ke ztrátě nebo polámání řas. Zakřivené přírodní řasy jsou atraktivní a udrží natočení po dlouhou dobu. 

Použití

Před nanesením řasenky použijte kleštičky začněte u kořínků a postupně přitlačte až ke špičce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od svého prvního uvedení na trh v roce 2000 zůstává MISSHA po boku svých zákazníků. Vytváří řešení zaměřená na funkčnost a účinnost svých produktů. S přísadami zaměřenými na efekty, které obsahují pouze nezbytnosti, poskytují jen ty  nejlepší přísady, které se  zaměřují na podstatu a funkci produktů. Na základě potřeb a údajů 10 milionů zákazníků, přistupují hlouběji k různým problémům s kůží v rychle se měnícím prostředí. Důkladně ověřují účinky a bezpečnost svých produktů pomocí pečlivě vybraných přísad. MISSHA vytváří vzorce a řešení na základě aktuálních trendů na stále rostoucím trhu s korejskými kosmetickými výrobky - se silným zaměřením na poskytování účinků a výsledků, po kterých zákazníci nejvíce touží. Vytvrzováním a získáváním vysoce kvalitních surovin dodávají jejich kosmetická řešení požadované efekty, které hledáte, až do poslední kapky. Od svého spuštění v roce 2000 si Time Revolution vybralo více než 10 milionů zákazníků.
Celosvětově se prodalo více než 100 milionů kusů BB Cream.
Tyto pozoruhodné výkony odrážejí jejich poslání uspokojovat standardy krásy svých zákazníků po celém světě.