SO BASE Collagen Lifting VIBE Eye cream with device - liftingový oční krém se zabudovaným zařízením pro lifting pleti

Oční krém se zabudovaným Liftingovým zařízením 15ml

Dostupnost Skladem
Kód: 6249
845 Kč
SO BASE Collagen Lifting VIBE Eye cream with device - liftingový oční krém se zabudovaným zařízením pro lifting pleti
sobase1
Vegan

Liftingový oční krém s vestavěným vibračním zařízením. Vypíná pokožku kolem očí, která je náchylná ke stárnutí, pomocí galvanické vibrační masáže.

Obsahuje 100% čistý extrakt veganského kolagenu s ultra malou molekulovou hydrolyzovanou velikostí. Kolagen boostující peptid, který regeneruje kolagen a inhibuje rozklad kolagenu.

Součástí krému je galvanické vibrační zařízení. Galvanický proud je nízko-úrovňový stejnosměrný proud používaný ke zvýšení vstřebávání produktu a stimulaci pokožky. Funguje tak, že vytváří jemný elektrický náboj, který napomáhá vstřebávání prospěšných složek a zlepšuje krevní oběh. 3300 vibrací za minutu zvyšuje absorpci účinných látek o 30% a poskytuje masážní efekt.

Lifting a zlepšení vrásek kolem očí. Rozjasnění očního okolí

Hlavní složky:

Hydrolyzovaný kolagen – dodává pevnost, tonus a pružnost díky aktivní hydrataci. Vyhlazuje pleť, intenzivně bojuje proti vráskám a záhybům.

Niacinamid - účinně rozjasňuje a vyrovnává tón, stahuje póry, odstraňuje pigmentaci. Látka také zvlhčuje a zadržuje vlhkost v buňkách.

Peptidový komplex - intenzivně hydratuje a vyhlazuje, napíná ovál obličeje. Zabraňuje procesu ochabování kůže (pod očima a tzv. „buldočí tváře“). Je jednou z hlavních složek krému, stimuluje produkci elastinu a kolagenu.

Ceramidy - působí na obnovu přirozené ochranné bariéry, integrují se do hydro-lipidického pláště a posiluje jej, snižuje citlivost a zabraňuje vysušování.

Použití

Otevřete krém a lehce stlačte masážní strojek pro vysunutí krému. Poté naneste malé množství krému na oblast kolem očí. Posuňte tlačítko masážního strojku směrem nahoru a jemně krouživými pohyby masírujte pokožku v okolí očí. Netlačte masírujte zhruba po dobu 1-2 minut poté strojek vypněte. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Oční krémy z Koreje
Typ pleti: suchá, zralá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

teraoči
895 Kč

Liftingový a zpevňující oční krém 17ml

Kód: 6505