Cellnoc

Korejská značka Cellnoc, to je exkluzivní řada liftingových přípravků v péči o pleť. Hlavní složkou korejských produktů Cellnoc je patentovaná složka s názvem Sirtalice™, která byla objevena expediční lodí v hlubinách moře poblíž Francie u ostrova Madagaskar. Cellnoc kombinuje tuto vzácnou patentovanou složku s patentovanou technologií “TREC Technology” a vytváří tak produkty s vysokými liftingovými, protivráskovými a zpevňujícími účinky v péči o stárnoucí pleť.

Značka kombinuje cenné přírodní liftingové složky spolu se složkami vyvinuté předními výzkumníky a odborníky.

Cellnoc je skutečná liftingová korejská kosmetika s prokazatelným účinkem od výrobce prémiových výplňových materiálů. 

Korejská značka Cellnoc je přední výrobce omlazující korejské kosmetiky, využívající účinné přírodní složky spolu s patentovanými odbornými složkami. Stěžejní filosofií značky je využití mocných ingrediencí z oceánů a díky nim své pleti dopřejete kvalitní liftingové účinky v péči o pleť. Cellnoc nepůsobí pouze povrchově, ale proniká hluboko do pleti, aby se dosáhlo komplexního a účinného omlazení pleti. 

Vyzkoušejte exkluzivní liftingové sérum Cellnoc Phytocean Lifting Ampoule nebo liftingový krém Cellnoc Phytocean Lifting cream s okamžitým liftingovým efektem. 

Řada je určena pro majitelky jakéhokoliv věku. Cellnoc je atestovaná značka bez silikonů, parabenů a je ideálním prostředkem pro okamžitý lifting pleti díky speciálnímu V-Shape efektu. Účinky tak můžete zpozorovat již po 24 hodinách. Produkty neobsahují žádnou rizikovou složku, proto se hodí i pro velmi citlivou pleť. 

Nedělejte si starosti z vrásek, protože starosti s vráskami za vás vyřeší značka Cellnoc a to je také hlavní filosofie značky. Nedělejte kompromisy, vsaďte na omlazující účinky Cellnoc.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
cellnockrem1
895 Kč

Exkluzivní krém s liftingovým účinkem se složkou Lifting Signal 50ml

Kód: 6231
celsérum1
995 Kč

Exkluzivní liftingové sérum se složkou LIFTING SIGNAL 25ml

Kód: 6228

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem