Terrazen

 

Terrazen je korejská značka inspirovaná čistou krásou mocné přírody a nabízí korejské produkty vyrobené z těch nejlepších a nejčistších přírodních ingrediencí v kombinaci s pokročilými technologiemi. 

Díky Terrazen objevíte své nejlepší “já”, zcela se vám přizpůsobí a bude odpovídat vašim potřebám a způsobu života. O každou pleť je třeba pečovat jinak a individuálně a neplatí pravidlo “jedna péče pro všechny”. Korejská kosmetika Terrazen je proto ideální pro vaši skutečně přirozenou krásu a odpovídá individuálním potřebám vaší pleti.

Produkty Terrazen jsou hypoalergenní a ocení je i citlivá pleť. S pomocí kosmetiky Terrazen optimalizujete unavenou a znečištěnou pleť dráždivými či jinak škodlivými látkami. 

 

Značka Terrazen využívá tří základních zásad pro krásnou a zdravou pleť: při výrobě využívá přírodní čisté ingredience, moderní vyspělé technologie a vytváří optimální postupy pro krásu jakéhokoliv typu pleti.

S Terrazen budete tím nejlepším způsobem pečovat o potřeby své konkrétní pleti a vyhovíte potřebám svého životního stylu. 

O účincích značky Terrazen se můžete přesvědčit v korejském pleťovém omlazujícím séru Terrazen Retinol Repair Gold Ampoule 24k. Sérum využívá síly pravého 24 karátového zlata, kyseliny hyaluronové a směsi kolagenů a peptidů. Vše pro vaši zdravou a mladistvou pleť.

Ze stejné retinolové řady můžete vyzkoušet i hydrogelové korejské polštářky pod oči Terrazen Retinol Repair Firming Eye mask, které jsou skvělým doplňkem k omlazujícímu séru. Díky omlazujícím patentovaným ingrediencím polštářky pomáhají omlazovat a rozjasňovat oční okolí a pomohou také s tmavými kruhy pod očima. 

Vyzkoušejte produkty korejské značky Terrazen a díky přírodě, vědě a běžné pečující rutině dospějte k podtrhnutí vaší dokonalé a skutečné krásy.

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem
teramaskaaa
85 Kč
120 Kč (–29 %)

Plátýnková maska s intenzivně hydratačním účinkem s Hyaluronovým komplexem 27ml

Kód: 6520
teramaska1
95 Kč

Plátýnková maska s Anti-aging efektem 27ml

Kód: 6276
eyepatch1
Tip
535 Kč

Hydrogelové polštářky pod oči s Retinolem 60ks

Kód: 6273
teraaqua
875 Kč

Intenzivně hydratační krém s hyaluronovým komplexem 50ml

Kód: 6514
terazserum1
875 Kč

Hluboce hydratační sérum s hyaluronovým komplexem 55ml

Kód: 6517
terrazen ružovz
875 Kč

Zklidňující pečující krém pro citlivou pleť s Růžovkou 50ml

Kód: 6541
terakrem
890 Kč

Vysoce vyživující pleťový krém s Anti-aging účinkem 50ml

Kód: 6508
teraoči
895 Kč

Liftingový a zpevňující oční krém 17ml

Kód: 6505
gold111
Novinka
925 Kč

Luxusní omlazující ampule s 24K zlatem a Retinolem 50ml

Kód: 6270

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem