DĚTSKÁ KOSMETIKA

Dětská pokožka patří na rozdíl od té dospělé mezi velmi citlivou, a proto je třeba používat tu nejkvalitnější a nejšetrnější dětskou korejskou kosmetiku. Péče o pokožka prostřednictvím dětské korejské kosmetiky je důležitá a každá maminka by tak měla svému dítěti dopřát to nejlepší. U dětské korejské kosmetiky je důležité brát zřetel na hydrataci pokožky a ochranu před vnějšími vlivy a celou péči o dětskou pokožku bychom tomu měli přizpůsobit. Korejská dětská kosmetika by měla zároveň citlivou a jemnou dětskou pokožku zklidňovat a zmírňovat svědění či podráždění, ke kterému je dětská pokožka náchylná.

Pro děti je nejvhodnější dětská korejská kosmetika na přírodní bázi nebo alespoň s vysokým podílem přírodních složek. Ta dětskou pokožky hydratuje po dlouhou dobu bez jakéhokoliv podráždění a nenarušuje přirozenou ochrannou bariéru pokožky dětí. Takové nároky splňuje nejkvalitnější korejská kosmetika.

Vyzkoušejte například jemný dětský olej Pyunkang Yul ATO Nourishing Baby Oil nebo hydratační tělové mléko s ceramidy Pyunkang Yul Kids & Baby lotion.

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem
Pyunkang Yul baby oil
585 Kč

Jemný dětský olejíček 190ml

Kód: 5257
babycream prvni fotka
545 Kč

Hydratační dětský krém s Ceramidy 400ml

Kód: 5179
Návrh bez názvu
495 Kč

Jemné dětské lotion na obličej 200ml

Kód: 5260
telove lotion hlavni prvni
545 Kč

Jemné dětské hydratační mléko s Ceramidy 590ml

Kód: 5182
pyušampon3
545 Kč

Jemný šampón pro děti s přírodními složkami s vůní sladkých pomerančů 590ml

Kód: 6484
pena hlavni fotka
545 Kč

Jemný dětský sprchový gel s hypoalergenním složením pro suchou a citlivou pokožku 590ml

Kód: 5176