JAYJUN

Společnost JayJun byla založena v roce 2015  skupinou dermatologů, plastických chirurgů a výzkumných vědců se společným cílem poskytnout řešení pro stárnoucí pleť. Tato značka K Beauty si klade za cíl poskytovat nejkvalitnější pleťové masky a hydrogelové oční polštářky, které ženám pomohou zachovat si mladistvost prostřednictvím pokročilého výzkumu péče o pleť.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
JAYJUN Real Water brightening black mask - rozjasňující pleťová maska
75 Kč

Rozjasňující 3-kroková pleťová maska s Ceramidy 1,5ml+1,5ml+25ml

Kód: 3027
JAYJUN Roselle Tea Eye Gel patch - hydrogelové oční polštářky s extraktem z Ibišku
475 Kč

Hydrogelové oční polštářky s extraktem z Ibišku 60ks

Kód: 2763

Korejská značka Jayjun byla založena v roce 2014 s filosofií „Responsible for Beauty“, s cílem nabídnout řešení k dosažení mladistvé, zdravé a zářící pokožce. V překladu toto slovní spojení znamená zodpovědnost za krásu. Značka korejské kosmetiky Jayjun se etablovala jako přední kosmetická značka v Koreji a poté pomalu, ale jistě získala mezinárodní uznání ve více než 30 zemích světa, včetně Číny, Hongkongu, Vietnamu, Německa, Ruska a Spojených států.

Produkty korejské značky Jayjun jsou vyvinuty a vyrobeny odborníky na výzkum a vývoj v oblasti korejské kosmetiky, spolu s dermatology a specialisty na estetickou chirurgii. Hlavním posláním značky je splnit sen o mladší a pevnější pleti, která neprozrazuje skutečný věk svých majitelek či majitelů.

Jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších ingrediencí, které udržují zdraví pokožky a poskytují viditelné výsledky.

Značka Jayjun je známá svými vícekrokovými kvalitními korejskými pleťovými maskami, které mění pravidla hry a přináší nejnovější kosmetické trendy a inovace.