TOUN28

Po pečlivém a přísném prověřování ze strany The Vegan Society®, nejstarší a nejaktivnější celosvětové organizace VEGAN, byl TOUN28 registrován společností The Vegan Society® s přibližně 20 produkty. Produkty TOUN28 jsou veganské a pro jejich výrobu se nepoužívají žádné živočišné složky.

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
TOUN 28 pH Balancing Toner - tonikum vyrovnávající pH pleti
Vegan
495 Kč
585 Kč (–15 %)

Tonikum vyrovnávající pH+ -  250ml

Kód: 1846
Dárkové balení
95 Kč

Dárkové balení

Kód: 2314/MOD

Korejská značka TOUN28 myslí na ekologii a v tomto duchu se posouvá ještě o krok dál. Po pečlivém a přísném prověřování ze strany The Vegan Society®, nejstarší a nejaktivnější veganské organizace na světě, byla korejská značka TOUN28 registrována s přibližně 20 svými výrobky. Veganské výrobky této značky nepoužívají živočišné složky ani složky živočišného původu, včetně masa, ryb, medu, vajec a mléčných výrobků, a jsou vyrobeny výhradně z přírodních a rostlinných surovin. TOUN28 bude i do budoucna rozšiřovat své veganské výrobky a usilovat o hodnotu udržitelnou pro životní prostředí.

Plastové obaly produktů jsou obvykle zbarveny do zelena, což symbolizuje barvu ekologie a životního prostředí. Značka korejské kosmetiky TOUN28 také vyvinula na své produkty biologicky rozložitelný papírový obal, aby se celkově zamezilo používání plastů. Přesvědčit se o tom můžete například u krému na ruce v papírovém obalu TOUN28 H1 Hand cream. Lehká a měkká textura pomáhá pokožce rychle a důkladně absorbovat živiny a vlhkost. Neobsahuje syntetická vůně, barviva, konzervační látky a je zcela bez tenzidů.

Kvalitní složení je pro značku TOUN28 na prvním místě.