Pro registrované10% sleva na nákup
DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 1500 kč.
PRODUKTY MŮŽETE ZDARMA VYZKOUŠET v kamenném obchodě HAPPY SHOP Wuchterlova 584/16, Dejvice, 160 00 Praha 6.

TOUN28

V dnešní době, kdy žijeme, není ekologická šetrnost jen koncept, ale nutnost pro kosmetické značky. TOUN28 je v této éře životního prostředí o krok dále v akci. Po pečlivém a přísném prověřování ze strany The Vegan Society®, nejstarší a nejaktivnější celosvětové organizace VEGAN, byl TOUN28 registrován společností The Vegan Society® s přibližně 20 produkty. Veganské produkty nepoužívají živočišné ani živočišné složky, včetně masa, ryb, medu, vajec a mléčných výrobků, a jsou vyrobeny z přírodních a rostlinných surovin. TOUN28 bude i nadále rozšiřovat své veganské produkty a usilovat o hodnotu jednání pro životní prostředí.

Nemyslíme jen na životní prostředí. Chováme se k životnímu prostředí.

Proto  v TOUN28 vyvinuli biologicky rozložitelný papírový obal pro každodenní kosmetiku, aby omezili používání plastů. TOUN28 se více než 500krát pokusil vyvinout první papírový balíček pro recyklaci papíru. Stále jsme na cestě k výrobě 100%biologicky rozložitelného papírového kontejneru bez plastového víčka.

Ale mezitím vám dáváme organické a přírodní „kosmetické produktyí“ do papírových balíčků, o kterých všichni říkali, že jsou nemožné. Až dosud jsme platili za kosmetické nádoby, ne za kosmetické výrobky. Ve většině případů jsou náklady na suroviny pouze 2 až 10%. Odhaduje se, že 60 až 98% nákladů připadá na obaly a marketing. TOUN28 „Put Ons“ platí 90% nákladů na suroviny a pouze 10% za nádoby.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.