SNP

Korejská značka SNP kombinuje vědecký výzkum s vysoce kvalitními, bezpečnými a účinnými ingrediencemi, vytváří péči o pleť založenou na výsledcích, která efektivně zvýrazňuje přirozenou krásu uživatelů tím, že jim pomáhá dosáhnout zdravé pleti. Značka nabízí širokou škálu produktů od péče o pleť po péči o vlasy, aby uspokojila potřeby zákazníků.  Všechny produkty jsou 100% vyrobeny v Koreji.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
SNP Black Pearl Renew black ampoule mask - revitalizační pleťová maska s extraktem z černých perel
55 Kč
60 Kč (–8 %)

Revitalizační plátýnková maska s extraktem z černých perel 25ml

Kód: 3738
SNP Gold Collagen Ampoule mask - vyživující pleťová maska se zlatem a kolagenem
50 Kč
60 Kč (–16 %)

Vyživující plátýnková maska s obsahem Zlata a Hydrolyzovaným kolagenem 25ml

Kód: 3735
SNP Charcoal Mineral Black Ampoule mask - čistící pleťová maska s uhlím
50 Kč
60 Kč (–16 %)

Čistící plátýnková maska s černým uhlím a minerální vodou 25ml

Kód: 3732
SNP Black Pearl Brightening Eye Patch - rozjasňující hydrogelové polštářky s výtažkem z černé perly
365 Kč
485 Kč (–24 %)

Rozjasňující hydrogelové polštářky pod oči 60ks

Kód: 3903

Značka korejské kosmetiky SNP byla uvedena na trh v roce 2008. SNP je zkratka pro Shining Nature Purity a v překladu jde o zářivou čistotu přírody. Její produkty, zejména žádané pleťové masky, naplňují toto poselství tím, že dodávají pleti přirozeně zářivý lesk. Za vyzkoušení stojí korejská vyživující pleťová maska se zlatem a kolagenem SNP Gold Collagen Ampoule mask.

Kosmeceutické přípravky jsou relativně novým a neznámým pojmem, který uvedla do života společnost SNP. Tento pojem je kombinací slov "kosmetika" a "léčiva", což znamená, že všechny produkty od korejské značky SNP jsou před uvedením na trh podrobeny velmi přísnému a důkladnému klinickému výzkumu.

Pro korejskou značku SNP je zdraví a bezpečnost spotřebitele na prvním místě. Používají pouze bezpečné, certifikované složky, jejichž účinnost byla prokázána.

Značka se nezaměřuje pouze na pleť, ale myslí i na péči o vlasy. Oblíbeným je hydratační šampon s kofeinem SNP prep Cafferonic Shampoo. Pomáhá redukovat lupy, kontroluje kožní maz, udržuje objem vlasových kořínků a zklidňuje pokožku hlavy.