Son & Park

Tvůrci Son & Park jsou dva celebrity make-up umělci, kteří jsou nejlépe známí pro popularizaci oroseného vzhledu bez make-upu v Koreji. Jejich řada kosmetiky je vysoce kvalitní a posiluje jednoduchost, s uměním v srdci jejich značky. 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Dárkové balení
95 Kč

Dárkové balení

Kód: 2314/MOD
Son & Park  Beauty Water - víceúčelový jemně exfoliační toner
od 125 Kč
195 Kč (až –35 %)

Son & Park Beauty Water  víceúčelový jemně exfoliační toner 

Kód: 2038/60M

Značka Son & Park byla vytvořena dvěma předními korejskými vizážisty a je oblíbená a vyhledávaná mezi slavnými. Jejich zářivé tváře vděčí právě této značce. Produkty péče o pleť Son & Park umožňují, aby make-up hladce klouzal po obličeji a dodával tak vzácnou porcelánovou pleť jako z korejské televizní reklamy.

Bestsellerem značky je exfoliační korejský toner Son & Park Beauty Water.

Synonyma slov "orosený" a "zářivý" jsou v dnešní době velmi skloňované, když pomyslíme na péči o pleť. Duo Son Dae-Sik a Park Tae-Yun jsou předními představiteli těchto trendů. V Jižní Koreji jsou považováni za vizážisty číslo 1. Jsou známí tím, že dokážou vdechnout život přirozenému zářivému vzhledu, a to díky technice, kterou vynalezli vlastníma rukama, proto je také v jejich logu ruka. Není divu, že tyto dvě vizážistky milují všechny korejské celebrity.

V Son & Park vyznávají filozofii "pleť na prvním místě" a věří, že dobrý podklad je nesmírně důležitý, aby bylo možné pokračovat v nanášení make-upu a nechat ho zazářit. Korejské produkty péče o pleť dávají možnost snadného nanášení make-upu, jehož výsledkem je krásná porcelánová pleť. Díky tomu můžete dosáhnout toho, že vaše pleť bude vypadat jako pleť korejských hereček.