Rose Quartz Beauty set - dárková sada masážního válečku a Gua Sha kamene

Sada masážního Rolleru a Gua Sha kamene z Růženínu 

Dostupnost Skladem
Kód: 6592
895 Kč
Rose Quartz Beauty set - dárková sada masážního válečku a Gua Sha kamene

Dopřejte si dokonalý relaxační rituál v péči o vaši pleť s přidáním masážního válečku a masážního kamene Gua Sha k vaší každodenní kosmetické rutině. Tento masážní váleček je speciálně vyvinutý pro procedury kombinující wellness se zlepšením mikrocirkulace. Krystalový masážní váleček na tvář se používá k masáží tváře, které zmírňuje napětí ve svalech a promění váš domov na skutečné lázně.

Masáž obličeje se považuje za předchůdce akupunktury a patří k starodávným a stále oblíbeným kosmetickým procedurám.

Při pravidelném používání, masáž obličeje stimuluje lymfodrenáž a zlepšuje krevní oběh, který spouští produkci elastinu a kolagenu.

Pomocí masážního kamene lze obličej jemně masírovat, což napomáhá lepšímu zapracování produktů péče o pleť do pokožky a snížení otoků v obličeji, zejména v okolí očí. Stimuluje také krevní oběh, což má za následek zářivější pleť. Produkty péče o pleť jsou také lépe absorbovány pokožkou.

Masáž pomůže k:

 rozjasnění pleti a zlepšení celkového vzhledu pokožky
• uvolnění pleti a svěžejšímu vzhledu díky regeneraci a revitalizaci
• DETOX pokožky vylučováním toxinů z hloubky kožní tkáně
• zmírnění příznaků stárnutí, jako jsou vrásky nebo ztráta pružnosti, díky čemuž bude vaše pokožka pevnější
• uvolnění napětí ve svalech a oteklé pokožky
• zbavení stresu díky terapeutickým vlastnostem polodrahokamů a uvolňující masáži

Masážní váleček na obličej je 100% bezpečný kosmetický prostředek na profesionální ošetření pleti v pohodlí domova, bez negativních vedlejších účinků a bolesti, vhodný pro všechny typy pleti pro muže i ženy.

Masáž uvolňuje svalové napětí a podporuje tvorbu buněk, takže pokožka je ihned zářivá a vypnutá. Přidáním tohoto masážního válečku na tvář do vaší poličky v koupelně se vaše každodenní péče o pleť promění na každodenní rituál.

Masážní válečky na obličej jsou 100% vyrobeny z ručně opracovaných a precizně vyhlazených polodrahokamů s rozdílnými léčivými a terapeutickými vlastnostmi.

 

Růžový křemen, taktéž známý jako kámen komfortu a empatie se vyznačuje růžovou barvou a ženskou energií. Je to kámen přátelství a lásky, který přitahuje zdravé vztahy, léčí emocionální rány a odhání deprese. Jeho léčivé vlastnosti podporují duševní znovuobjevení tím, že vzbuzují pocit vděčnosti. Růženín má schopnost odbourávat stres z organizmu a nastolit vnitřní klid. Tento křišťál také uklidňuje a uvolňuje pleť a zlepšuje její celkový vzhled. 

Použití

Před každou aplikací si pokožku důkladně očistěte od  make-upu a nečistot a naneste na ni produkt (pleťové sérum, pleťový olej nebo pleťový krém), který chcete zapracovat do pleti. Produkt se tak lépe vstřebá do pokožky a masážní váleček bude snadněji klouzat po pleti.

Po použití váleček očistěte podle pokynů uvedených níže a vložte do lednice, pro extra chladící efekt.

Čištění a péče
Po každé aplikaci očistěte masážní váleček otřením krystalových částí vlhkou utěrkou nebo vatovým tamponem, pak ho nechte vyschnout a uložte do přiloženého ochranného sáčku. Neumývejte vodou, ocelové části masážního válečku by neměly být ve styku s vodou.

Použití masážního kamene

1. Před masáží aplikujte obličejový olej, sérum nebo hydratační krém dle vlastního výběru
2. Držte kámen správným způsobem. Zakřivená část by měla odpovídat křivkám vaší pokožky a plochá část by měla spočívat na vaší pokožce.
3. Začněte u navlhčeného krku a jemně kámen vytáhněte nahoru, směrem k čelisti.
4. Dále tahejte od středu brady podél čelisti směrem ke spodní straně uší.
5. Pohybujte kamenem podél tváří směrem nahoru – opakujte kroky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

SPOKOY Jade Rollers
705 Kč

Krystalový masážní váleček na obličej JADEIT

Kód: 1963