TIAM Centella Blending Powder - zklidňující pudr s Pupečníkem Asijským

Zklidňující pudr s Pupečníkem Asijským 10g

Dostupnost Skladem
Kód: 3987
345 Kč
TIAM Centella Blending Powder - zklidňující pudr s Pupečníkem Asijským

Univerzální pudr s vysoce koncentrovaným obsahem Centella Asiatica rychle zklidňuje podráždění, odstraňuje svědění a zarudnutí, má protizánětlivé vlastnosti a pomáhá chránit pokožku před agresivními vnějšími faktory.

Přizpůsobte si péči o pleť, smíchejte prášek se svými každodenními produkty (toner, pleťová voda, krém, sérum atd.) a proměňte je v nejúčinnější produkty péče.
Pudr obsahuje drobné částečky, které pronikají hluboko do pokožky a jemně se zaměřují na kožní problémy, aniž by ji dráždily.
Obsahuje centella asiatica a alantoin pro zklidnění podrážděné pokožky, oxid zinečnatý pro ochranu pokožky, oxid křemičitý pro regulaci kožního mazu.

Hlavní složky

Centella asiatica (Pupečník Asijský) - je léčivá rostlina proslulá svými zklidňujícími a hojivými vlastnostmi, proniká do hlubokých vrstev pokožky a léčí ji zevnitř.

Allantoin – zklidňuje citlivou pokožku.

Oxid zinečnatý - chrání pokožku před agresivními vnějšími faktory.

Křemík – účinně kontroluje tvorbu kožního mazu, je výborný v prevenci akné.

Použití

Pro posílení účinku kosmetiky: těsně před aplikací přidejte do požadovaného produktu trochu prášku (stačí porce velikosti hlavičky zápalky).

Pro bodové použití: Do dlaně nasypte trochu prášku, ponořte do něj vatový tampon a lehkými poklepávacími pohyby naneste přípravek na problémové místo.

Pudr lze použít na obličej i tělo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Korejská pleťová séra, ampule, oleje
Typ pleti: problematická, smíšená, mastná
Složení: Zea Mays(corn) starch, dextrin, zinc oxide, silica, asiaticoside, asiatic acid,madecassic acid, allantoin, dipotassium glycyrrhizate

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: